» Wieści » Elden Ring pokazane na premierowym zwiastunie

Elden Ring pokazane na premierowym zwiastunie

|

Elden Ring pokazane na premierowym zwiastunie

Już jutro premiera Elden Ring, najnowszej produkcji od studia From Software, znanego z serii Dark SoulsBloodborne oraz Sekiro: Shadows Die Twice. Z tej okazji pokazano nowy, premierowy zwiastun tej gry, w pracach nad którą brał G.R.R. Martin – zachęcamy do oglądania!

Gra trafi do sprzedaży 25 lutego 2022 roku i będzie dostępna na PC, PS4, PS5, XONE i XSX.

NOWE FANTASY RPG AKCJI
Powstań, zmatowieńcze. Pozwól prowadzić się łasce, by posiąść moc Eldeńskiego Kręgu i zostać władcą na Ziemiach Pomiędzy.

Olbrzymi świat pełen ekscytujących przygód
Rozległy świat, który płynnie łączy rozległe przestrzenie, różnorodne sytuacje oraz olbrzymie lochy ze skomplikowanymi trójwymiarowymi projektami. Jego eksploracja to radość z odkrywania nieznanego i mierzenia się z wielkimi niebezpieczeństwami, a pokonywanie tych trudności dostarcza niemałej satysfakcji.

Stwórz własną postać
Oprócz określenia wyglądu postaci możesz swobodnie wybierać broń, zbroję i magię, którymi się posługuje. Możesz także rozwijać postać w zgodzie z własnym stylem gry. Na przykład zwiększając siłę jej mięśni, stworzysz potężnego wojownika, możesz też jednak postawić na opanowanie zdolności magicznych.

Epicki dramat zrodzony z mitów
Wielowarstwowa, stopniowo odsłaniana fabuła. Epicki dramat, w którym najróżniejsze myśli postaci splatają się na Ziemiach Pomiędzy.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Elden Ring


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.