» East India Company: Antologia

East India Company: Antologia

Dodał: Tomasz 'arakin' Czajka

East India Company: Antologia
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: East India Company
Producent: Nitro Games
Wydawca: Paradox Interactive
Dystrybutor polski: Techland
Data premiery (świat): 28 lipca 2009
Data premiery (Polska): 18 marca 2010
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP/Vista
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.eic-game.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 69,90 zł

East India Company to gra, której akcja toczy się w XVIII wieku. Gracz ma możliwość wcielenia się w postać kapitana pracującego dla tytułowej kompanii. Życiowym celem bohatera jest odnalezienie zabójcy jego ojca i brata. Żeglując po morzach i oceanach niejednokrotnie spotka się ze zdradą, romansem i innymi zwrotami akcji.

Głównym aspektem gry będą jednak bitwy morskie. Atakować nas będą nie tylko piraci, ale również Francuzi czy Holendrzy, starający się przełamać swego rodzaju brytyjski monopol. Doświadczenie zdobyte w bitwach będzie wpływa na wzrost umiejętności bohatera i załogi, a za pieniądze możemy ulepszyć nasz okręt lub rozbudować przydzieloną na początku gry rezydencję. Statki będzie można wybrać spośród dziesięciu możliwych klas - od skromnej slupy po potężną fregatę czy liniowiec.

Podczas rozgrywanych w czasie rzeczywistym bitw morskich będziemy sterować flotą w sposób znany z typowych gier RTS. Dane nam będzie ponadto wcielić się bezpośrednio w naszego bohatera podczas indywidualnych akcji, takich jak infiltracja wrogich fortów czy sabotowanie instalacji defensywnych. Wówczas do dyspozycji gracza zostanie oddany wiernie odwzorowany ekwipunek z XVIII wieku - muszkiety, szable, czy prymitywne granaty.

Przedstawiony w grze świat ma obejmować obszar od Londynu aż po Indonezję, a zwiedzić będzie można ponad 40 miast. Szczególnie dobrze zwiedzimy je, jeśli zdecydujemy się na karierę kupca handlowego, ale możemy również zostać wiernym koronie żołnierzem czy siejącym postrach na morzach piratem. Wszystko to by osiągnąć główny cel, czyli zemstę.

Gra światło dzienne ma ujrzeć we wrześniu 2009 roku, natomiast już dziś screeny z nadchodzącej produkcji można zobaczyć w naszej galerii.

W Polskim wydaniu gry dostępne będą również trzy dodatki do gry - Battle of Trafalgar, Privateer oraz Pirate Bay
Tagi: East India Company | Nitro Games

Filmy

» Video-pamietnik
» Multiplayer trailer

Komentarze

string(15) ""

~Elkh

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Super gierca.
03-07-2009 11:28

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.