» Wieści » EA tworzy ekipę Halo Killers

EA tworzy ekipę Halo Killers

05-05-2010 11:50 | Bartek 'Dante' Dudek

EA tworzy ekipę Halo Killers
Sezon polowania na Bungie rozpoczęty! Po niedawnym ogłoszeniu współpracy przez twórców Halo z Activision, Electronic Arts postanowiło otwarcie rzucić wyzwanie ojcom Master Chiefa. Pogromcą legendarnego Spartana ma zostać inny super żołnierz - Nomad, znany z Crysis oraz nadchodzącej kontynuacji. To jednak nie wszystko.

Prezydent EA Games, Frank Gibeau na samym wstępie odniósł się do powstającej gry Cryteka:

"Próbujemy stworzyć Halo Killera. Wraz z naszymi partnerami ze studia Crytek robimy coś więcej niż stworzyło Bungie. Crysis 2 jest naprawdę spektakularny i już znajduje się w ostatnim etapie dewelopingu, a dostępny będzie dla PC oraz konsol."

Zaraz po zachwalaniu produktu niemieckich twórców, Frank przedstawił iście spektakularną listę współpracowników:

"Kiedy patrzysz na Crytek, DICE, LA, którzy tworzą najnowszego Medal of Honor, a jeszcze dalej widzisz studio Respawn (większość najważniejszych pracowników Infinity Ward ( przyp. redaktor), to widzisz, że mamy naprawdę dobry "killer team". Mamy także świadomość tego jak dobrymi twórcami są chłopaki z Bungie, w końcu pozostawali na topie przez kilka lat. Mimo tego jesteśmy pewni swoich możliwości, ale również zaszczyceni współpracą z takimi ekipami" - zakończył Gibeau.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247
Tagi: Crysis 2 | Halo 3 | Battlefield: Bad Company 2 | Medal of Honor | Call of Duty: Modern Warfare 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.