» Wieści » E.Y.E - w produkcji

E.Y.E - w produkcji

03-04-2009 00:27 | Janusz 'jano666' Kubik

E.Y.E - w produkcji
Streum On Studio ogłosiło, że pracuje nad nowym tytułem o nazwie E.Y.E. Gra ma łączyć w sobie elementy FPS i RPG. Tryb jednego gracza przeniesie nas do tajemniczego świata (inspirowanego przez takie tytuły jak Blade Runner, Ghost in the Shell i Warhammer 40k) w którym jesteśmy tajnymi agentami organizacji o nazwie Secreta Secretorum. Więcej na oficjalnej stronie.
Źródło: E.Y.E official web site
Tagi: E.Y.E | Streum On Studio


Czytaj również

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Byłem na stronie projektu i obejrzałem filmik... Streszcza on grę mniej więcej tak: OldBlivion 40k. Grafika jak w UT III, ale to normalne akurat na tej fazie produkcji - będzie lepiej, na 100%. SF FPS z poziomami i RPGowym rozwojem postaci... niekoniecznie konkurencja dla Mass Effecta 2, bo chyba trochę inne założenie, ale może być ciekawie. Zamierzam bliżej zapoznać się z RPGiem, na którym się bazowali - może rzuci trochę światła na mechanikę i fabułę gry, choć jeśli mam być szczery, streszczenie fabuły ze strony przypomina mi jakąś średnich lotów rekrutkę do autorskiego PBFa.
03-04-2009 18:58
Froger
   
Ocena:
0
Do grafiki UT3, to mu daleko.
Dla mnie, to wygląda jak shooter z elementami RPG (postać). Powiedzmy, że taki gorszy Fallout3. W zasadzie RPG, to w EYE nie widać na pierwszy rzut oka.
Jeśli chodzi o beznadziejną fizykę, to bliżej mu do CSa. Może dlatego, że bazuje na jego silniku.
Jeśli chodzi o grafikę, to ja wiem? Może Max Payne2. Left 4 Dead też wyglądało badziewiasto.
03-04-2009 19:27

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.