» Wieści » E.Y.E nadchodzi przy dźwiękach muzyki

E.Y.E nadchodzi przy dźwiękach muzyki

|

E.Y.E nadchodzi przy dźwiękach muzyki
Kilkukrotnie przesuwana premiera cyberpunkowego połączenia cRPG i FPS-a autorstwa studia Streum On powoli się zbliża. Na osłodę twórcy sprezentowali fanom kompletny soundtrack z produkcji do ściągnięcia.

E.Y.E: Divine Cybermancy (podtytuł dodano niedawno) miał mieć swoją premierę najpierw jesienią 2010 roku, następnie w styczniu i lutym bieżącego roku. W końcu twórcy dali znać, że data premiery zostanie ogłoszona '"bardzo niedługo", a przesunięcie wynikło z ujawnionych w czasie beta-testów błędów.

E.Y.E. ma być wykonanym na podrasowanym silniku Source połączeniem strzelaniny i cRPG-a z możliwością wszczepiania naszemu herosowi różnego rodzaju usprawnień i modyfikacji ciała. Całość ma nastrojem i stylistyką nawiązywać do światów Warhammer 40,000 (mistycyzm, mroczne siły), Deus Ex (świat opanowany przez korporacje i wszechobecna technologia) czy Shadowrun.

Wobec zbliżającej się wielkimi krokami premiery Deus Ex: Human Revolution, E.Y.E może być nietypowym, alternatywnym i przez to bardzo ciekawym podejściem do tematu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona E.Y.E
Tagi: E.Y.E


Czytaj również

Komentarze


Vermin
   
Ocena:
+1
Niezgorsza ta muza, ale słyszałem lepsze.
21-03-2011 19:19
Dark One
   
Ocena:
0
No w sumie racja. Ale dobrze, że zamieścili, jak dla mnie w sam raz :) Niezły klimat.
21-03-2011 22:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.