Outpost 2
» Wieści » Dwa lata DLC dla Dragon Age

Dwa lata DLC dla Dragon Age

14-10-2009 02:11 | Michał 'Kalost' Kułakowski

Dwa lata DLC dla Dragon Age
BioWare najwyraźniej polubiło DLC i poza dodatkami do Dragon Age'a, które pojawią się zaraz po premierze gry, planuje regularnie wypuszczać nowe - co najmniej przez kolejne dwa lata (doprowadzając tym samym do poważnego drenażu kieszeni swoich fanów).

Producent gry, Mark Darrah, stwierdził: "Tak, mamy plany na kolejne dwa lata. Będą to zarówno małe rzeczy, takie jak zestawy nowych przedmiotów, długie kilkugodzinne przygody, jak i pełnoprawne dodatki. To naprawdę długoterminowy plan wspierania i rozwoju gry."

Miejmy nadzieje, że dodatki będą przynajmniej w części darmowe (ale czy rzeczywiście można to liczyć?), albo chociaż warte swojej ceny.
Źródło: Destructoid
Tagi: Electrionic Arts | Dragon Age: Origins | DLC | Dargon Age | BioWare


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Fenrir

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Jeśli do tego dodać sposób dystrybucji (kolejne patche będą dodawać do gry np. postacie opowiadające o queście i informujące za ile możemy go kupić, po wyrażeniu zgody gra drenuje kartę kredytową, a DLC pobiera się w tle) to zaczynam mieć poważne wątpliwości odnośnie komfortu gry w Dragon Age. Takie wciskanie płatnych questów niemal na pewno skutecznie zabije jakąkolwiek immersje.
14-10-2009 17:44

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.