» Dungeon Siege II - Czarna Edycja

Dungeon Siege II - Czarna Edycja

Dodał: Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik

Dungeon Siege II - Czarna Edycja
8.19
Ocena użytkowników
Średnia z 8 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Dungeon Siege II: Czarna edycja
Producent: Gas Powered Games
Wydawca: Microsoft Game Studios
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 16 sierpnia 2005
Data premiery (Polska): 23 września 2005
Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium / Athlon 1GHz, 256MB RAM, karta graficzna z 32MB RAM, 4GB wolnej przestrzeni dyskowej, DirectX 9.0c
Nośnik: 4 CD + 1 CD
Strona WWW: www.microsoft.com/games/dungeonsieg...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 99,00 zł

Dungeon Siege to kultowa gra, która w perfekcyjny sposób połączyła elementy RPG z dynamiczną akcją. Dungeon Siege II ponownie zaprowadzi graczy to baśniowego świata Aranny. Tym razem jest to jednak świat podzielony wojną domową, w którym zatarła się granica między dobrem i złem. Rolą bohatera jest skompletowanie i poprowadzenie walecznej drużyny, złożonej z do sześciu kompanów, przeciw złemu Valdisowi. W nowej części gry nie tylko nasza postać zyska nowe umiejętności i punkty doświadczenia - wraz z nami, na nowe poziomy awansuje cała drużyna! W programie pojawiła się także zupełna nowość - moce charakterystyczne dla każdej klasy postaci. Użycie ich w odpowiednim momencie gry może momentalnie przechylić szale zwycięstwa na korzyść drużyny. Twórcy tytułu zapowiedzieli także znacznie więcej pomocników, poza wysłużonym już mułem, oraz nowe rodzaje przeciwników i interaktywne otoczenie! Dungeon Siege II ponownie wyznaczy nowe standardy w grach RPG poprzez połączenie intrygującej fabuły z dynamiczną walką w rewelacyjnej grafice 3D!
  • Gracz może skompletować drużynę do 6 postaci spośród wielu różnorodnych ochotników tak, aby była najefektywniejsza.
  • Nowy system bohaterskich mocy, dzięki którym można przechylić szalę zwycięstwa podczas walki. Moce różne dla różnych klas postaci.
  • Całkowicie nowi sprzymierzeńcy, którzy dołączą się do gracza podczas wędrówki!
  • Przełomowa sztuczna inteligencja przeciwników i bestii pozwoli im reagować na poczynania graczy w nieszablonowy sposób!
  • Zróżnicowany teren przygód, który można wykorzystać do osiągnięcia taktycznej przewagi.
  • Zapierające dech w piersiach efekty specjalne i misje dodatkowe wynikające z efektów wykonania poprzednich zapewnią wiele godzin fascynującej przygody!
Tagi: Dungeon Siege II | Dungeon Siege | Dungeon Siege II: Czarna edycja

Filmy

» Trailer


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.