» Wieści » Dune: Spice Wars wkrótce wyjdzie z Wczesnego Dostępu

Dune: Spice Wars wkrótce wyjdzie z Wczesnego Dostępu

|

Dune: Spice Wars wkrótce wyjdzie z Wczesnego Dostępu

W ubiegłym roku we Wczesnym Dostępie na Steamie zadebiutowało Dune: Spice Wars, gra strategiczna od twórców Northgard, osadzona w świecie wykreowanym w książkach z serii Kroniki Diuny autorstwa Franka Herberta. 

Odpowiedzialne za produkcję studio Shiro Games poinformowało właśnie, że premiera pełnej wersji tego tytułu została zaplanowana na wrzesień bieżącego roku, w związku z czym wypuszczono nowy trailer gry – zachęcamy do oglądania.

Opis gry:

Strategia czasu rzeczywistego z elementami gatunku 4X i produkcja deweloperów cieszącego się uznaniem krytyków tytułu Northgard. Akcja gry osadzona jest w epokowym uniwersum Diuny Franka Herberta: gracz staje na czele frakcji i walczy o władzę oraz dominację nad surową pustynną planetą Arrakis.

Melanż to najcenniejszy zasób we wszechświecie. Wydłuża życie, poszerza świadomość i umożliwia międzygwiezdne podróże. Snuj własną opowieść, wcielając się w jedną z wielu frakcji takich jak Ród Atrydów czy Ród Harkonnenów, i stań do rywalizacji o władzę nad Diuną i melanżem.

Jeśli nie chcesz ryzykować utraty żołnierzy i żniwiarek melanżu, wypatruj na horyzoncie zwiastuna czerwia. Przedzierające się przez wydmowy piasek gigantyczne stworzenia tylko czyhają, by w całości pochłonąć ofiary. Pokonaj rywali, knując polityczne intrygi. Zmiażdż nieprzyjaciół w walce i podkop ich pozycję, wykorzystując siatkę będących na twoich usługach przebiegłych szpiegów. 

  • Odkryj niepowtarzalne uniwersum Diuny: świat, który wywarł przełomowy wpływ na gatunek science fiction. Graj, wcielając się w kultowe postaci takie jak książę Leto Atryda, baron Vladimir Harkonnen, i poprowadź swoją frakcję do zwycięstwa. Miej się na baczności przed nieustannym zagrożeniem, jakim są potężne czerwie, które zdominowały nieprzyjazny krajobraz Diuny.
  • Wykorzystaj podstęp, wpływy polityczne i supremację gospodarczą lub krocz drogą otwartego konfliktu, aby zatriumfować i zdobyć kontrolę nad najważniejszą planetą we wszechświecie! Zniwecz plany rywali z pomocą tajnych agentów. Głosuj w sprawie rezolucji politycznych w Landsraadzie, aby uskutecznić przyjętą strategię.
  • Eksploruj Diunę z pokładu ornitopterów i odkrywaj zasoby, wioski i miejsca godne uwagi. Dokonuj ekspansji z pomocą żołnierzy i przejmuj kontrolę nad kolejnymi regionami. Wydobywaj zasoby, wykorzystując budynki i żniwiarki melanżu, aby stać się potęgą gospodarczą. Sprowadź zagładę na wrogów, mając na rozkazy potężną armię. Tylko uważaj: jawna agresja może wywołać potężne reperkusje polityczne.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Dune: Spice Wars | Diuna


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.