» Wieści » Duke Nukem już nie Forever?

Duke Nukem już nie Forever?

14-06-2010 21:31 | Cubuk

Duke Nukem już nie Forever?
Ze względu na złą sławę nieistniejącej gry Duke Nukem: Forever, ciężko brać wszelkie informacje o jej wydaniu na poważnie. Jednak to, co mówi studio Take-Two wraz z 3D Realms brzmi jak najbardziej poważnie.

Oba studia toczyły rozprawę w sądzie, ale ostatecznie wycofały wzajemne oskarżenia, dodatkowo bez żadnych grzywien czy odszkodowań. Między dwoma firmami zawarto porozumienie, co pozwoli im razem tworzyć najnowszą część Duke'a. Do dzieła przyłoży się także studio odpowiedzialne za Half-Life'a, Valve, i prawdopodobnie nowa odsłona zostanie zaprezentowana na tegorocznym E3.
Jednak chyba już nie będzie podtytułu Forever...

Kolejnym przykładem na chęć kontynuowania legendy Duke'a jest udostępnienie wydanej w 2002 roku odsłony Manhattan Project na konsole Xbox 360.

Pamiętajcie, że wiedzieliśmy już o tym wcześniej, mieliśmy nawet okazję przeprowadzenia betatestu najnowszej odsłony Księcia. Tym razem najpewniej też jako pierwsi otrzymamy szczegółowe informacje, jak tylko redakcja ustali skład, kto leci do Bellevue w Ameryce do siedziby Valve’a na prezentację.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: CD-Action
Tagi: Duke Nukem | Duke Nukem Forever | Duke Nukem: Manhattan Project


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.