» Driftland: The Magic Revival

Driftland: The Magic Revival

Dodał: Bartłomiej 'baczko' Łopatka

Driftland: The Magic Revival
4.00
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Driftland: The Magic Revival
Producent: Star Drifters
Wydawca: Star Drifters
Dystrybutor polski: CDP
Data premiery (świat): 18 kwietnia 2019
Data premiery (Polska): 18 kwietnia 2019
Wczesny dostęp: 29 listopada 2017
Wymagania sprzętowe: Intel Core i3 3 Ghz; 4 GB RAM; NVIDIA GeForce 460 / AMD Radeon 6950; DirectX 11; Windows 7 64-bit; 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.stardrifters.com/driftland/
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 99,99 zł

Po wyniszczającej wojnie, prowadzonej przez starożytnych magów, jedynie potężne zaklęcie spaja podzieloną planetę Driftland. W obliczy zagłady całej cywilizacji i życia na planecie, zwaśnione frakcje zawarły sojusz i próbowały naprawić szkody, ale było już za późno. Używając pozostałej im magii rzucili potężne zaklęcie, któremu udało się utrzymać świat w pewnej równowadze.

Minęło wiele mrocznych wieków, ale gdy wszystko wydawało się już stracone, pojawił się promień nadziei: nowe źródło magii sprawiło, że na całej planecie znów zaczęli się rodzić magowie. Teraz, gdy uśpione konflikty ponownie rozgorzały, ta nowo odkryta moc określi, czy Driftland powróci do dawnej chwały, czy też zostanie całkowicie zniszczona.

Wcielasz się w rolę Władcy Magów, posiadającego własny zamek, wieżę i niewielką krainę na jednym z kontynentów. Dzięki unikalnym mocom możesz badać stopniowo generowany świat i łączyć dryfujące masy lądowe, aby poszerzać granice swojego królestwa

Mechanika rozgrywki w grze Driftland: The Magic Revival łączy elementy kilku gatunków, takich jak klasyczne RTS-y czy strategie 4X, bazujące na ekspansji, eksploracji, eksploatacji i eksterminacji. Cała gospodarka gry oparta została o zasoby oraz magię, jednak w przeciwieństwie do wspomnianych typów gier, autorzy zrezygnowali ze żmudnego i czasochłonnego mikrozarządzania, kładąc szczególny nacisk na podejmowanie strategicznych decyzji oraz wyznaczanie i realizację celów.

Źródło: Steam

Tagi: Driftland: The Magic Revival | Driftland | Star Drifters


Czytaj również

Driflland: The Magic Revival
Ubogi w magię wczesny dostęp
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.