» Wieści » Dragon's Dogma 2: nowy epicki erpeg fantasy już w sprzedaży

Dragon's Dogma 2: nowy epicki erpeg fantasy już w sprzedaży

|

Dragon's Dogma 2: nowy epicki erpeg fantasy już w sprzedaży

Dziś jest oficjalna premiera Dragon's Dogma 2, gry fabularnej od Capcomu, będącej kontynuacją fantastycznego erpega z 2012 roku. W związku z tym, w rozszerzeniu newsa znajdziecie najnowszy, premierowy zwiastun tej dostępnej na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X produkcji – zachęcamy do oglądania!

Wyrusz na wielką przygodę, Powstały!

Dragon’s Dogma to fabularna gra akcji i RPG dla pojedynczego gracza, w której gracze decydują o wszystkich aspektach rozgrywki – od wyglądu ich Powstałego, jego zawodu i drużyny po sposób, w jaki podchodzą do różnych sytuacji. Dragon's Dogma 2 jest długo wyczekiwaną kontynuację tego tytułu, w której na odkrycie czeka bogaty świat fantasy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W trakcie podróży dołączą do Ciebie Pionki, tajemnicze nieziemskie istoty, dzięki którym poczujesz się, jakby podczas przygody towarzyszyli Ci inni gracze.

Elementy te uzupełnia technologia fizyki, sztucznej inteligencji (SI) i nowoczesna grafika, dzięki którym świat fantasy Dragon's Dogma 2 jest niesłychanie realistyczny.

Akcja, która rzuca wyzwanie kreatywności

Chwyć za miecz lub łuk, albo postaw na magię.
Dzięki dostępności różnych klas w grze Dragon’s Dogma 2 możesz walczyć tak, jak chcesz.


Towarzystwo w grze jednoosobowej

Gracze mogą dostosować cechy własnego Pionka, który zawsze będzie towarzyszyć Powstałemu, a także zawrzeć przymierze z nawet 2 dodatkowymi Pionkami innych graczy przez sieć.


Walka z potworami

Poza murami miasta napotkasz rozmaite potwory zamieszkujące te ziemie. Samodzielnie podejmiesz decyzję, czy ruszyć w bój, czy poszukać innych rozwiązań. Weź pod uwagę skład swojej drużyny, ukształtowanie terenu i napotkane potwory.


Mieszkańcy świata

Podróżnicy, kupcy, żołnierze i inni mieszkańcy mają swoje codzienne obowiązki. Każdy z nich ma swoje własne cele i motywy, a także wyraża inne emocje. Postacie niezależne mogą Cię czasami doprowadzić do zadania lub poprosić o przysługę.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Dragon's Dogma 2 | Dragon's Dogma


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.