» Doom 3

Doom 3

Dodał: Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik

Doom 3
5.1
Ocena użytkowników
Średnia z 5 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Doom 3
Producent: id Software
Wydawca: Activision
Dystrybutor polski: Licomp Empik Multimedia
Data premiery (świat): 3 sierpnia 2004
Data premiery (Polska): 13 sierpnia 2004
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2,4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64MB RAM (GeForce 4 i lepsze), 2.2 GB HDD, Windows 2000/XP
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.doom3.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 99,00 zł

Nowa wersja gry, która 10 lat temu zmieniła świat...

Dopiero teraz przekonasz się czym jest prawdziwa zagłada i co to znaczy naprawdę się bać!

Doom 3 to jeden wielki pokaz najnowszej technologii komputerowej, możliwej do wykorzystania we współczesnych grach - znalazły się tu wszelkie dostępne techniki, pozwalające uzyskać niesamowite efekty przy możliwie jak najmniejszych wymaganiach sprzętowych. Ludzie z iD Software zrobili wszystko, aby Doom 3 nadawał się do normalnego grania - a nie tylko świetnie wyglądał! Transform & Lightning, bump mapping, wysokiej jakości tekstury, dynamiczne oświetlenie, naturalne mapowanie - to wszystko tutaj jest!

Klimat gry, poza samą grafiką, zabawą światłem i cieniem, tworzony będzie przez niesamowity dźwięk 5.1. Twórcy gry zrezygnowali całkowicie z muzycznego soundtracku - będziemy słyszeć wyłącznie odgłosy otoczenia oraz niepokojące dźwięki dochodzące z oddali.

Cała gra ma być w każdym najmniejszym szczególe interaktywna. Oznacza to, że każdy obiekt oraz każda postać (włączając w to gracza) podlega pełnym prawom fizyki, ma ciężar, przyspieszenie itd. Przedmioty można przesuwać, niszczyć, rzucać... Ściany można burzyć... Co gorsza, mogą to robić również przeciwnicy! Napotkane terminale komputerowe będzie można uruchomić i użyć według ich przeznaczenia - do otwierania drzwi, uruchamiania urządzeń itp. Wszystko to pod dwoma warunkami - musisz umieć to zrobić, i co najważniejsze, mieć na to czas! Często współpracować będziesz również z innymi ludźmi - tym razem nie zawsze będziesz walczyć samotnie.

W grze znajdzie się również tryb multiplayer do którego mapy tworzy zespół Splash Damage - autorzy Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory.

Galeria

Doom 3
Doom 3
Doom 3
Doom 3
Zobacz wszystkie »
Tagi: Doom 3

Filmy

» Trailer
» Trailer 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.