» Wieści » Dodatek do Sacred 2 w polskiej wersji językowej

Dodatek do Sacred 2 w polskiej wersji językowej

20-10-2010 16:09 | Michał 'Charger' Mularski

Dodatek do Sacred 2 w polskiej wersji językowej
Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością ogłasza, że już tej jesieni odbędzie się polska premiera najnowszego dodatku do niezwykle udanej gry hack'n'slash Sacred 2: Fallen Angel, pod tytułem Sacred 2: Władca Smoków. Dodatek pozwala na eksplorację nowych miejsc, walkę z kolejnymi potworami oraz wcielenie się w nową klasę postaci. Gra zostanie wydana w polskiej, kinowej wersji językowej.

Sacred 2: Władca Smoków to pierwszy dodatek do gry Sacred 2: Fallen Angel. Pozwala on fanom przedłużyć przyjemność z obcowania z ulubioną grą, dzięki wprowadzeniu szeregu usprawnień oraz umieszczeniu kompletnie nowej zawartości. Obszar gry wzbogacono o dwie premierowe lokacje, które wypełniono nieznanymi wcześniej rodzajami przeciwników. Premierowe tereny, jakie mogą przemierzyć fani hack'n'slash, to krwawy las i kryształowa kraina - w pierwszym z nich na graczy czekają m.in. zombie, w drugim - lodowe szkielety. Nie brak również wymagających bossów, w tym demona Ashibai'a.

W Sacred 2: Władca Smoków mamy do czynienia z kolejną klasą postaci - Smoczym Magiem, którym możemy kierować zarówno w kampanii po stronie Dobra, jak i Zła. Przed nowym bohaterem stoi szereg misji pobocznych, dlatego też został on wyposażony w czary ofensywne, opcję przyzywania ziejącego ogniem smoka oraz przemiany w jaszczuroluda. Ostatnia z wymienionych właściwości pozwala magowi na prowadzenie bezpośredniej potyczki z wrogiem, podczas której śmiałek może korzystać z kombinacji składających się już nie z czterech, a pięciu rodzajów sztuk walki. W pozostałych przypadkach przydatne okazują się również czary defensywne, jak spowolnienie czy bariera ochronna.

Poza postacią Smoczego Maga, autorzy wzbogacili też produkt o dodatki dla pozostałych grywalnych bohaterów, przygotowując dla nich niemal nieograniczony wybór nowych przedmiotów. Prócz tego dodatek wnosi szereg poprawek w kwestiach technicznych (skróceniu uległ m.in. czas przemieszczania się bohatera pomiędzy lokacjami), dzięki czemu druga odsłona Sacred stała się jeszcze bardziej efektowna i przyjazna użytkownikowi.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że razem z Ascaron możemy wydać rozszerzenie do Sacred 2: Fallen Angel, gry która osiągnęła ogromny sukces rynkowy, także na PC. Wszyscy wiemy, jak bardzo społeczność fanów pragnie nowych przygód i jestem pewien, że dodatek Władca Smoków spełni ich oczekiwania" - skomentował premierę dodatku Georg Larch, Dyrektor ds. Międzynarodowego Marketingu w Koch Media.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja Prasowa
Tagi: Sacred 2: Fallen Angel | Sacred 2: Władca Smoków


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.