» Wieści » Dodatek do Arcania: A Gothic Tale zapowiedziany

Dodatek do Arcania: A Gothic Tale zapowiedziany

10-12-2010 12:33 | Bartek 'Dante' Dudek

Dodatek do Arcania: A Gothic Tale zapowiedziany
Miła niespodzianka dla fanów serii Gothic. Już w dwa miesiące po premierze części czwartej, Spellbound oraz JoWooD ogłosiły oficjalnie, że powstanie dodatek do Arcania: A Gothic Tale. Rozszerzenie będzie nosiło nazwę Arcania: Fall of Setarrif i zabierze nas do tytułowego miasta, gdzie władzę przejął niszczycielski demon. Król Rhobar III postanowił podjąć próbę ratunku i przewodnictwo w misji powierzył naszemu bohaterowi. Podczas podróży po Setarrifie natkniemy się na zupełnie nowe lokacje jak np. dolina zalana prawie w całości lawą oraz te stare, dobrze znane z podstawki. Data premiery póki co nie jest znana.
Źródło: Gry Online
Tagi: Arcania: A Gothic Tale


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Sol

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Jedna tylko mała uwaga - prawidłowy tytuł gry to "Arcania - Gothic 4", a nie "Arcania: A Gothic Tale". Żeby nie było wątpliwości daję link do opisu gry na stronie JoWood: http://www.jowood.com/?lang=en&sit e=2&gameid=arcania&pfid=.
10-12-2010 18:46
Dante
   
Ocena:
+1
To jest kwestia umowna, bo w Europie figuruje faktycznie jako Gothic 4, a w USA jako A Gothic Tale.

Pozdrawiam.
10-12-2010 19:20
~Sol

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Wydaje mi się, że na całym świecie tytuł jest jeden - jeśli jest inaczej to prosiłbym o jakieś źródło ;) "Arcania: A Gothic Tale" to tytuł pod jakim JoWood planował początkowo wydanie gry, ale ostatecznie z tego zrezygnowano - najpewniej ze względów marketingowych jako, że seria "Gothic" ma już wyrobioną pozycję na rynku ;) Zmiana tytułu, sugerując się informacjami z gothic.phx.pl, nastąpiła w marcu bieżącego roku: http://www.gothic.phx.pl/news.php? id=1756.
11-12-2010 13:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.