» Disciples III: Odrodzenie

Disciples III: Odrodzenie

Dodał: Michał 'Charger' Mularski

Tytuł: Disciples III: Renaissance
Producent: .dat
Wydawca: Strategy First
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 11 grudnia 2009
Data premiery (Polska): 24 czerwca 2010
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista
Strona WWW: www.disciples3.ru
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 119,90 zł

Disciples III: Renaissance jest już trzecią odsłoną cenionej przez fanów strategi turowych, serii. Dzieło utrzymuje główny zamysł i mechanikę rozgrywki, dobrze znaną z poprzednich części. I tym razem staniemy na czele jednej z potężnych ras, walczących o panowanie w fantastycznych świecie. Istnieją trzy frakcje do wyboru: The Empire (Imperium), The Legions of the Damned (Legiony Potępionych), oraz Noble Elves (Szlachetne Elfy). Mountain Clans (Górskie Klany) i Undead Hordes (Hordy Nieumarłych) będą także występować, jednak nie dane nam będzie nimi dowodzić.

Naszymi celami będą rozbudowa królestwa, eksploracja terenów, rekrutacja wojsk i rozwój herosów. Nie sposób nie dostrzec podobieństw do serii Heroes. Tutaj jednak, bitwy są prowadzone na znacznie mniejszą skalę - nie liczy się ilość oddziałów, ale ich jakość i doświadczenie. Walki są prowadzone w systemie turowym.

Większy nacisk zostanie położony na rozwój naszego herosa, jego umiejętności, czary i ekwipunek. Nie będziemy już musieli decydować pomiędzy magiem i wojownikiem, bowiem nasz czempion zyska możliwość walki wręcz i rzucania czarów naraz.

Grafika ulegnie znacznemu poprawieniu. Całość zostanie wykonana w pełnym trójwymiarze, rezygnując z dawnych modeli w 2D.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Disciples III: Renaissance | Disciples III

Filmy

» Gameplay trailer


Czytaj również

Komentarze


Furiath
    Kipeska.
Ocena:
0
Świat ruszył do przodu, Disciples III zatrzymało się w miejscu 10 lat za resztą.
05-03-2011 08:04

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.