» Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Dodał: Łukasz 'Chavez' Maludy

Devil May Cry 4
7.61
Ocena użytkowników
Średnia z 9 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 7
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Devil May Cry 4
Seria wydawnicza: Platynowa Kolekcja
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 8 lipca 2008
Data premiery (Polska): 18 września 2008
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Nośnik: 1 DVD
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 99,90 zł

Przed wiekami potężny demon Sparda rzucił wyzwanie siłom zła, biorąc stronę rodzaju ludzkiego. Dziś Zakon Miecza strzeże jego spuścizny, a zbrojne zagony Świętych Rycerzy wciąż mężnie odpierają ataki diabelskich sfor. Kiedy pewnego dnia Dante, legendarny bohater i najpotężniejszy pogromca demonów z poprzedniej części gry dziesiątkuje ich szeregi, młody rycerz Nero próbuje dociec, czy rzeczywiście mityczny obrońca odwrócił się od ludzkości i dlaczego Los zdecydował o ich spotkaniu. Devil May Cry 4 to kolejna część słynnego cyklu naładowanych akcją gier, których akcja osadzona jest w fantastycznym, unikalnym wizualnej świecie. Wcielamy się w nową postać, zawadiackiego młokosa Nero, i podążamy śladami Dantego, bohatera poprzedniej części gry. Podziwiamy olśniewającą urodę krwawego baletu w posępnej scenerii gotyckich zamczysk, nie tracąc ducha w obliczu gigantycznych wysłanników mrocznego królestwa demonów. Z szelmowskim uśmieszkiem na ustach dobywamy Czerwonej Królowej i Niebieskiej Róży, czyli miecza i rewolwera siejących popłoch w zastępach potworów, a w najcięższych opałach robimy użytek z Diabelskiego Ramienia, dziedzictwa, jakie pozostawił Nero jego ojciec – demon… Unikatową cechą gry jest bardzo wyszukana stylizacja świata i obecnych w nim demonów. Modele postaci można śmiało określić mianem dzieł sztuki w niespotykanym w innych grach, awangardowym stylu. Szybką i naładowaną skomplikowanymi kombosami akcję od czasu do czasu przerywają zagadki logiczne, których rozwiązanie popycha linię fabularną gry do przodu.
  • Nowi wrogowie! Stań do walki z hordami najbardziej przerażających bestii, jakie mogła stworzyć ludzka wyobraźnia, tocz zacięte pojedynki z ogromnymi bossami, których rozmiarom będziesz musiał przeciwstawić zręczność i kunszt we władaniu bronią.
  • Wykorzystaj telekinetyczną moc Diabelskiego Ramienia, zdolnego miażdżyć przeciwników w niewidzialnym uścisku, ciskać nimi o mury i wyrzucać ich w powietrze.
  • Pokaż, co potrafisz, sięgając po najbardziej wyrafinowane style walki, wprowadź w życie najbardziej karkołomne pomysły na zadawanie ciosów –; nowy system kombosów premiuje inwencję i fantazję.
  • Rozkoszuj się usprawnieniami systemu walki, pozwalającego błyskawicznie zmieniać style i bronie, co czyni grę jeszcze szybszą i słynniejszą.
  • Niesamowita grafika! Rozgrywane w błyskawicznym tempie pojedynki pochłoną Cię i wcisną w fotel dzięki płynności animacji i spektakularnym efektom wizualnym.
  • Daj się oczarować przepięknej scenerii monumentalnych gotyckich budowli, dopieszczonych w każdym detalu, komnat skąpanych w świetle lichtarzy i mrocznych zaułków, pogrążonych w cieniu.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Devil May Cry 4

Filmy

» Trailer

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.