» Wieści » Demo Outriders już w czwartek

Demo Outriders już w czwartek

20-02-2021 12:45 | Jan 'gower' Popieluch

Demo Outriders już w czwartek

W czwartek 25 lutego zostanie udostępnione darmowe demo Outriders – nowej gry warszawskiego studia People Can Fly, łączącego gatunki FPS i RPG. Twócy podzielili się szczegółowymi informacjami o zawartości dema.

Wersję demonstracyjną będzie można pobrać i uruchomić od 18:00 na PC (Steam i GeForce NOW), PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksie Series X|S oraz Xboksie One. Do pobrania będzie 24 GB (PC) lub 22 GB (konsole) zawartości. Możliwość wspólnej rozgrywki między użytkownikami różnych platform będzie dostępna jako wersja beta, po ręcznym włączeniu w ustawieniach. Grać będzie można bez żadnych restrykcji czasowych, aż do premiery, a prawdopodobnie również po niej.

W demie otrzymamy prolog i pierwszy rozdział, wraz ze sprzętem odpowiednim do początkowych etapów gry. Fabuła zakończy się na konfrontacji z Gaussem, pierwszym bossem, ale po jego pokonaniu będziemy mogli wrócić i rozegrać odblokowywane przez ten pojedynem misje poboczne.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Otrzymamy sześć slotów na postacie i dostęp do wszystkich czterech klas. Bohaterów możemy awansować do 7 poziomu, a dynamiczną trudność rozgrywki – do World Tier 5. Te poziomy odblokowują się wraz z rosnącą potęgą naszej postaci i naszymi umiejętnościami, zwiększając trudność wyzwań, ale jednocześnie podnosząc atrakcyjność zdobywanych nagród.

Postęp z dema będzie można przenieść do pełnej gry na tej samej platformie, ale zapisu ze Steama nie zaimportujemy do Epic Store.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Profil Outriders na Twitterze
Tagi: Outriders | People Can Fly


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.