» Dead Rising 2

Dead Rising 2

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Dead Rising 2
8.00
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 1

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Dead Rising 2
Producent: Blue Fang Games
Wydawca: Capcom
Dystrybutor polski: Cenega Poland
Data premiery (świat): 28 września 2010
Data premiery (Polska): 28 września 2010
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepszy), 8.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 119,99 zł

Dla tych co lubią eksterminować zombie nastał ciekawy okres. W tym roku do czynienia mieliśmy już z Left 4 Dead (do, którego ukaże się niedługo nowa kampania) oraz Killing Floor. Kilka dni temu była premiera Resident Evil 5, natomiast dalej czeka nas Left 4 Dead 2. Potem nastąpi jeszcze Dead Rising 2 - nowa gra akcji od duetu Capcom/Blue Fang Games.

Bohaterem gry jest Chuck Greene - krajowy mistrz motocrossu. Pojawia się on w Fortune City, gdzie spotyka go przykra niespodzianka - miasto to (dla którego wzorem było Las Vegas), opanowane zostaje przez tajemniczą chorobę, która zamienia ludzi w zombie. Zresztą nie tylko w tym mieście pleni się choroba... opanowała ona już całe Stany Zjednoczone. Tym samym, nie pozostaje nam nic innego, jak stawić czoła kolejnym hordom żywych trupów.

Nie będziemy tego robić o pustych rękach. Mamy tutaj multum broni, bo oprócz klasycznych pistoletów i karabinów skorzystać możemy również z elementów otoczenia. Generalnie wydaje się to pomysłem trafionym, tym bardziej, że zombie raczej nie noszą ze sobą amunicji, przez co szybko odczulibyśmy jej brak.

Twórcy nie podeszli do gry całkiem poważnie. Miasto, w którym przyjdzie nam eliminować kolejne fale bezmózgów jest parodią Las Vegas. Tym samym, przyjdzie nam zmierzyć się np. z zombie przypominającym krupiera.

Silnik gry pozwoli wyświetlić nawet do kilkuset zombie na raz. Ponadto lokacje oraz postaci zrealizowane zostały wyjątkowo szczegółowo, przez co oprawa graficzna zapowiada się na naprawdę dobrze.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Dead Rising 2

Filmy

» Trailer #1


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.