» Wieści » Dead Rising 2 już za tydzień

Dead Rising 2 już za tydzień

17-09-2010 13:57 | Szymon 'neishin' Szweda

Dead Rising 2 już za tydzień
Macie ochotę postrzelać do zombie? To świetnie się składa, bo już za tydzień na półkach sklepowych pojawi się Dead Rising 2, o czym przypomina Cenega. Pełna wersja informacji prasowej poniżej.

INFORMACJA PRASOWA

Gra akcji firmy Capcom na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 od 24 września oraz na PC od 28.09!

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom Central Europe na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier przypomina, że już za tydzień, w piątek 24 września, równocześnie z europejską premierą, do polskich sklepów trafi gra akcji Dead Rising 2 na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. We wtorek, 28 września, również jednocześnie z europejską premierą, do sprzedaży trafi wersja na PC, w polskiej wersji językowej!

Dead Rising 2 to sequel bestsellerowej gry, w której gracze walczyli o przetrwanie w miasteczku opanowanym przez zombie. Seria doczekała się uznania, dzięki interesującemu systemowi walki, który umożliwia graczom wykorzystanie w grze przedmiotów codziennego życia do walki z hordami żywych trupów. Dead Rising 2 da graczom jeszcze więcej, dzięki wprowadzeniu kombinacji broni! Użyj inwencji Chucka Greene'a, weź dwa przedmioty, złącz je za pomocą taśmy i voila, niewinny pistolet na wodę plus kanister benzyny stają się śmiertelnie niebezpiecznym miotaczem ognia! Kombinacja i tworzenie nowych broni nie tylko poskutkuje bardziej widowiskową metodą eksterminacji nieumarłych, ale też nagrodzi Graczy tzw. Punktami Prestiżu. Zebranie wystarczającej liczby PP umożliwi awans Chucka i nowe możliwości dla bohatera.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Dead Rising 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.