» Wieści » Darmowy zew morza

Darmowy zew morza

|

Darmowy zew morza

Do czwartku 16 marca, do godziny 17:00, użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek przygodówkę Call of the Sea.

Call of the Sea to fantastyczna opowieść pełna tajemnic i miłości, która rozgrywa się na południowym Pacyfiku w latach 30. XX wieku. Eksploruj przepyszną, rajską wyspę, rozwiązuj łamigłówki i odkrywaj sekrety w poszukiwaniu zaginionej ekspedycji swojego męża. Norah przepłynęła ocean, podążając za tropem zaginionej ekspedycji swojego męża. Fale zaprowadziły ją na przepyszną, rajską wyspę – bezimienne, zapomniane miejsce, w którym rozsiane są ślady upadłej cywilizacji. Jaką osobliwą tajemnicę skrywa ta wyspa? Co odkryje Norah, poszukując prawdy?

Przemierzaj zakątki zachwycającej, tropikalnej wyspy (opracowanej przy pomocy Unreal Engine 4), na której czekają Cię niesamowite widoki, opuszczone ruiny i magiczne tajemnice. Zapoznaj się z tym urzekającym studium charakteru kobiety, która poszukuje prawdy na temat zaginięcia jej męża oraz swojej prawdziwej tożsamości. Daj się wciągnąć fabularnej przygodzie pełnej emocji, napięcia i surrealistycznych niespodzianek. Badaj tropy pozostawione przez przebywających tu niegdyś podróżników, ustal, co tak naprawdę się wydarzyło i rozwiąż różne sprytnie zaprojektowane łamigłówki.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Epic Game Store | Call of the Sea


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.