» Wieści » Darmowy weekend Star Trek Online

Darmowy weekend Star Trek Online

08-05-2010 15:27 | Michał 'Charger' Mularski

Darmowy weekend Star Trek Online
Cryptic właśnie rozpoczął darmowy weekend, promując swojego Star Trek Online. Jeśli więc jesteście ciekawi tego niewątpliwie interesującego MMO, teraz macie najlepszą okazję, by wczuć się w rolę kapitana Kirka i spółki. Wszystkie informacje, wraz z linkiem do klienta gry, znajdziecie pod tym adresem. Na tym jednak starania Cryptic o klientów się nie kończą.

Star Trek Online jest jednym z niewielu MMO, które posiada swoją wersję demo. Zazwyczaj gracze mogą liczyć na kilka dni darmowej zabawy, która jednak nie jest w żaden sposób ograniczana. Tymczasem w tym przypadku dostajemy dostęp zaledwie do paru pierwszych misji, mam za to nieograniczony czas na zapoznanie się z grą.

Działania te są na pewno projektowi potrzebne. Wprawdzie ilość zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 1 milion, jednak to i tak ponad 10 razy mniej niż posiada World of Warcraft. Kolejnym powodem jest pojawienie się na horyzoncie silnych rywali, również osadzonych w kosmosie. Pierwszym z nich jest oczywiście Star Wars - The Old Republic, a drugim Warhammer MMO, który bliżej zostanie przedstawiony na nadchodzących targach E3.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Newsletter Cryptic
Tagi: Cryptic | Star Trek Online


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.