» Wieści » Darmowe polowanie na upiory w Epic Games Store

Darmowe polowanie na upiory w Epic Games Store

|

Darmowe polowanie na upiory w Epic Games Store

Do czwartku 8 czerwca, do godziny 17:00, użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek znajdującą się w fazie wczesnego dostępu wieloosobową strzelankę Midnight Ghost Hunt, w której gracze wcielają się w bezcielesne upiory i polujących na nie łowców.

Opis gry:

MIDNIGHT GHOST HUNT TO UPIORNA, WIELOOSOBOWA GRA W CHOWANEGO!

Wśród szeregu przeklętych lokalizacji czyhają nieustępliwe duchy. Do ich eliminacji przydzielono łowców duchów uzbrojonych po zęby w technologię, która pozwoli wygonić upiory do innego świata! Wciel się w ducha (Ghost) lub łowcę (Hunter) w chaotycznej rozgrywce 4 na 4 pomiędzy żywymi i umarłymi.

ZABAWA W CHOWANEGO W NOWEJ ODSŁONIE

Jako duch możesz ukrywać się w pozornie niegroźnych meblach, aby unikać polujących na Ciebie łowców… a potem, gdy łowcy odwrócą się plecami, wykorzystać otoczenie przeciwko nim za pomocą telekinetycznego bombardowania. W tym pełnym humoru szaleństwie nie można zlekceważyć żadnego krzesła, lampy czy starego zegara.

CHAOS O PÓŁNOCY

Zabawa jeszcze się nie skończyła... bo gdy zegar wskazuje północ, rozpoczyna się upiorna godzina, kiedy to łowcy stają się ściganymi. Role się odwracają, duchy zyskują supermoc, a łowcy przez pewien czas muszą przetrwać ich zemstę.

MORDERCZY TRYB WIELOOSOBOWY 4 NA 4

Współpracuj i komunikuj się ze swoją drużyną, aby zapewnić sobie zwycięstwo – możecie na przykład rozmawiać o prawdopodobnych trasach wrogów. Twórz synergie z umiejętnościami współtowarzyszy w celu przechytrzenia przeciwników.

WYKORZYSTAJ NADPRZYRODZONE ZDOLNOŚCI

Ograniczenia rzeczywistości oczywiście nie dotyczą duchów. Władaj nadprzyrodzonymi mocami, które pozwolą Ci m.in. stać się niewidzialnym, sprawić, że meble unoszą się w powietrzu lub spowić otoczenie w niebezpiecznej, upiornej mgle. Duchy potrafią nawet przybrać postać sobowtóra łowcy, unikając w ten sposób wykrycia!
Do atutów duchów należą m.in. „Untrappable”, atut pozwalający uniknąć pułapek, „Perception”, atut umożliwiający widzenie pobliskich łowców przez ściany, oraz „Ghostly Reach”, atut zwiększający zasięg opętania.

UZBROJENI I GOTOWI

Łowcy muszą wybrać odpowiednią broń z całej gamy zaawansowanych technologicznie gadżetów, których zadaniem jest wypędzenie duchów ze świata. Wykrywaj duchy za pomocą gadżetów takich jak „spectrophone”, radar i „pathfinder”, chwytaj je za pomocą pułapki i wciągaj ich widmowe szczątki za pomocą odkurzacza próżniowego (Vacuum) albo zwyczajnie rozwal je w drobny pył za pomocą „Spectral Cannon”, młotów, harpunów, strzelb na solę i innych przedmiotów.
Łowcy także mogą dobrać pewne wzmacniające atuty. Do wyboru masz „Lightweight”, atut zapewniający dodatkową prędkość, „Healing Aura”, atut regenerujący zdrowie, oraz wiele innych mocy, które dadzą Ci przewagę w grze.

MNÓSTWO MROŻĄCYCH KREW W ŻYŁACH MAP

Odkryj szereg niepokojących lokalizacji, takich jak opuszczony teatr, upiorna rezydencja czy też przeklęty statek piracki. Każde miejsce oferuje inne rozwiązania taktyczne i przedmioty do rzucania… a także różne możliwości płatania figli przeciwnikom.
To jednak nie wszystko – podczas wczesnego dostępu w grze pojawi się jeszcze więcej niespodzianek…

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Epic Games Store
Tagi: Epic Games Store | Midnight Ghost Hunt


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.