» Wieści » Darmowe gry na majówkę w Epic Games Store

Darmowe gry na majówkę w Epic Games Store

|

Darmowe gry na majówkę w Epic Games Store

Do czwartku 4 maja, do godziny 17:00, użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek dwie kolejne gry – kosmiczną survivalową przygodówkę Breathedge oraz karciany symulator Poker Club.

Breathedge:

Ogromny kosmiczny karawan rozbija się w kosmosie, wypełniając próżnię szczątkami wraku, trumnami, martwymi pasażerami... i Tobą. Przetrwaj na tym międzygwiezdnym śmietnisku, odkryj międzynarodowy spisek, uratuj księżniczkę i nie połam palców na klawiaturze podczas przemierzania kosmicznej otchłani (dla pełnego realizmu nie wyłączaj monitora).

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Z kosmosem nie ma żartów (choć i tak spróbujemy Cię rozśmieszyć), a przetrwanie w próżni to nie lada wyzwanie. Trać postępy na spektakularne sposoby: poprzez uduszenie, zamrożenie, spalenie, porażenie prądem, depresję, uderzenie tępym przedmiotem i nie tylko.

Nasi przodkowie wolno się rozwijali, bo nie mieli taśmy izolacyjnej. Ty ją masz, i wiesz, jak jej użyć. Uzbrojony w ten magiczny wynalazek, stworzysz mnóstwo bezużytecznych przedmiotów i wyrzucisz je przez śluzę powietrzną! Jest też sporo przydatnych rzeczy do wytworzenia, ale uważaj – jeszcze przypadkiem ukończysz grę.

Poker Club:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Witaj w Poker Club, wyjątkowo wciągającej symulacji pokera, jakiej jeszcze świat gier nie widział. Wciel się w profesjonalnego pokerzystę w wyjątkowo wciągającej symulacji pokera odwzorowanej w rozdzielczości Ultra HD 4K przy wykorzystaniu olśniewającej technologii śledzenia promieni. Dołącz do społeczności graczy online walczących o najwyższe laury i śledź własne postępy w ponad 10 trybach Texas Hold’em. Nieważne, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy też siadasz przy pokerowym stole po raz pierwszy – wypracuj perfekcyjny styl gry, aby święcić bezcenne triumfy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Epic Games Store | Poker Club | Breathedge


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.