» Darksiders: Wrath of War

Darksiders: Wrath of War

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Tytuł: Darksiders: Wrath of War
Producent: Vigil Games
Wydawca: THQ Inc.
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 23 września 2010
Data premiery (Polska): 24 września 2010
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce GTS 240 lub lepsza), 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 99,99 zł

Darksiders jest grą akcji z elementami cRPG, która nawiązuje fabułą do Biblii. Produkcja pojawiła się już na konsolach (styczeń 2010) - teraz zapowiedziana została na PC.

Bohaterem jest jeden z Czterech Jeźdźców zapowiedzianych w Apokalipsie Św. Jana. Razem z pozostałą trójką wyruszamy na ziemię, by dokonać jej zagłady. Okazuje się jednak, że mistrz, który zlecił nam to zadanie, odwraca się od nas. Zostajemy bez swoich mocy i rumaka - staję się również celem sił piekła i nieba. Tym samym naszym głównym celem staje się odzyskanie utraconych umiejętności, by następnie poznać więcej szczegółów na temat zdrady, której padliśmy ofiarą.

Rozgrywka nastawiona jest na walkę, zmuszeni jesteśmy więc korzystać z ludzkich broni. Zarówno tej białej, jak i palnej. Do tego dochodzi możliwość ulepszenia poszczególnego modelu. Podczas starć warto korzystać również z elementów otoczenia.

Większość czasu spędzimy na masakrowaniu rzeszy przeciwników, czasami jednak trafią się zadania, w których przyda się umiejętność myślenia.

Jako że od premiery konsolowej minęło trochę czasu, wersja PC będzie wzbogacona o kilka nowych elementów. Chodzi tu na przykład o zupełnie nowe menu, dopasowane do konfiguracji komputerów czy też możliwość gry na wyższych rozdzielczościach.

Galeria

Tagi: Darksiders: Wrath of War

Filmy

» Trailer
» Trailer 2
» Gameplay


Czytaj również

Darksiders
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.