» Darkest of Days

Darkest of Days

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Darkest of Days
6.5
8.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Darkest of Days
Producent: 8Monkey
Wydawca: Phantom EFX
Dystrybutor polski: CITY Interactive
Data premiery (świat): 8 września 2009
Data premiery (Polska): 1 kwietnia 2010
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.darkestofdays.com
Platformy: PC

Darkest of Days to pierwszy projekt studia 8Monkey i zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dlaczego? O tym w dalszej części tekstu.

Bohaterem gry jest Alexander Moriss - amerykański żołnierz walczący na XIX wiecznych frontach. Jego życie uratowane zostaje przez tajemniczą osobę, która następnie wciąga go w portal czasowy. Tam zmuszony zostaje do pracy dla pewnego stowarzyszenia, które zmienić chce przeszłość - oczywiście na własną korzyść. I tak będziemy mieli okazję przejść przez większość konfliktów zbrojnych, jak np. wojnę secesyjną czy też fronty II wojny światowej.

Grając w ten tytuł będziemy mogli zaobserwować zmienność wojennego oręża oraz zachowań żołnierzy. Niekiedy będziemy mogli skorzystać z ekwipunku futurystycznego, lecz nie tylko my będziemy mieli tą możliwość - z przyszłości przybywać będą również ludzie, którzy będą nam chcieli przeszkodzić w wykonaniu naszych celów.

Oprawy nie będzie niestety można nazwać nowoczesną, ponieważ twórców ogranicza niski budżet. Mimo wszystko nie grafika jest najważniejsza, ponieważ gra zapowiada się ciekawie i wyjątkowo klimatycznie.
Tagi: Darkest of Days | 8Monkey

Filmy

» Last Best Chance Trailer
» Firearms Training Trailer


Czytaj również

Darkest of Days
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.