» Wieści » Darkest Dungeon II: znamy datę premiery wersji 1.0

Darkest Dungeon II: znamy datę premiery wersji 1.0

07-02-2023 06:07 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Darkest Dungeon II: znamy datę premiery wersji 1.0

Już wkrótce z Wczesnego Dostępu wyjdzie Darkest Dungeon II, kontynuacja turowego erpega od studia Red Hook z 2016 roku. Jak się okazuje, z pełną wersją tej gry będziemy mogli zapoznać się już 8 maja bieżącego roku, a będzie ona dostępna zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store.

Opis gry:

Darkest Dungeon II to roguelikowa wyprawa straceńców. Stwórz drużynę, wyposaż dyliżans i wyrusz przez niszczejące krajobrazy w rozpaczliwej misji, której celem jest uniknięcie apokalipsy. Najprzeraźliwsze niebezpieczeństwa czają się jednak w twoim sercu…

Zbierz całą swą odwagę i wyrusz w podróż po chaotycznym, rozpadającym się świecie.
Czworo bohaterów i dyliżans to wszystko, co dzieli mrok i odkupienie.

Sprawdzony i ulepszony turowy system walk
Powraca przełomowy system walki znany z Darkest Dungeon, ale wszystkie jego elementy, od atrybutów po zasady, zostały ulepszone. Zupełnie nowy system tokenów sprawia, że twoje decyzje mają jeszcze większe znaczenie i dodają nowego wymiaru grze.

Niezapomniani bohaterowie
Odkryj tragiczne historie wszystkich bohaterów. Odblokuj ich pełen potencjał, korzystając z nowych umiejętności, ścieżek, przedmiotów i wielu innych opcji.

Rozgrywka roguelike, każde podejście tworzy nową historię
Każda wyprawa trwa od 30 minut do kilku godzin. Nawet przedwczesny koniec zapewni ci zasoby, dzięki którym następna wyprawa będzie lepsza.

Ołtarz Nadziei
Korzystaj z rozbudowanego systemu ulepszeń i wzmocnień, który pozwala stworzyć nową strategię na każdą wyprawę. Wybierz, co jest dla ciebie ważne i zaplanuj swoje próby zdobycia Góry.

Przerażające lokacje
Od płonącego Rozrostu po toczony chorobami Fetor, długa droga do Góry będzie stanowić wyzwanie dla twych strategii i wytrzymałości.

Odkryj pięć zróżnicowanych regionów i znajdujące się w nich unikatowe stworzenia i wyzwania.

Chwila wytchnienia
Pozwól swym znękanym, straumatyzowanym bohaterom na chwilę odpoczynku w gospodzie, gdzie mogą się odstresować i spróbować naprawić swoje wzajemne relacje dzięki rozmaitym rozrywkom i rozkoszom.

Charakterystyczny styl w ulepszonej odsłonie
Kultowa grafika Darkest Dungeon została ulepszona, nie oszczędzaliśmy na 3D, animacjach i efektach wizualnych.

Uczta dla uszu
Powrót zespołu audio z Darkest Dungeon. Podziwiaj nową narrację w wykonaniu Wayne'a June, zupełnie nową ścieżką dźwiękową autorstwa Stuarta Chatwooda i mrożącymi krew w żyłach efektami dźwiękowymi stworzonymi przez Power Up Audio.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Darkest Dungeon II | Darkest Dungeon


Czytaj również

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
0

DD tak, żeby popykać przez chwilę spoko, ale na dłuższa metę dość frustrujący był.

07-02-2023 17:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.