» Wieści » Darkest Dungeon II: nadchodzi pierwszy dodatek

Darkest Dungeon II: nadchodzi pierwszy dodatek

|

Darkest Dungeon II: nadchodzi pierwszy dodatek

Studio Red Hook ogłosiło, że w grudniu tego roku wydane kilka miesięcy temu Darkest Dungeon II, połączenie turowego erpega dark fantasy z grą roguelike, otrzyma swoje pierwsze DLC. Będzie to The Binding Blade, które wprowadzi dwie grywalne postacie: znanego już graczom Krzyżowca, oraz debiutującą w serii Fechmistrzynię.

Fechmistrzyni to zabójcza i metodyczna wojowniczka potrafiąca taktycznie przechodzić pomiędzy pozycją defensywną a agresywną. Doskonale sprawdzi się w każdej drużynie: potrafi ignorować obronę wroga i atakować ripostą. Jej perfekcjonizm sprawia, że ma bardzo wysokie oczekiwania wobec swojej drużyny i będzie prowadzić ją do zwycięstwa, skracając czas odnowienia umiejętności i zapewniając wzmocnienia zarówno obrony, jak i ataku. Fechmistrzyni bez problemu przemieszcza się podczas walki, może atakować z przednich pozycji, jak i z tylnych, bezwzględnie ubijając swych wrogów.

Krzyżowiec powrócił! W sercu tego zaprawionego w bojach rycerza płonie święty ogień, który pozwoli mu porazić wrogów. Krzyżowiec to wyważony bohater, idealny na przednią pozycję, potrafiący przetrwać straszliwe ciosy, wspomóc drużynę, lecząc jej rany i stres, jak również wbić swe wspaniałe ostrze we wrogów.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Darkest Dungeon | Darkest Dungeon II


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.