» Dark Fall: Ghost Vigil

Dark Fall: Ghost Vigil

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Dark Fall: Ghost Vigil
7.5
7.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Dark Fall: Ghost Vigil
Producent: Darkling Room
Wydawca: Darkling Room
Data premiery (świat): 10 stycznia 2020
Wymagania sprzętowe: Procesor Intel Core i3 3.0 GHz lub równoważny; 8 GB RAM; nVidia Geforce GT460 lub równoważna; Windows 7/8/10; 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: darklingroom.co.uk/darkfallgames/da...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 53,99 zł

Dołącz do całonocnego poszukiwania duchów w Hardwood House. Jako członek OPG, paranormalnej drużyny śledczej, eksploruj nawiedzone budynki i badaj spotkania duchami, od dawna zgłaszane na obszarze Wolfenden. Chwyć gadżety do polowania na duchy i rozwiąż zagadkę otaczającą ten opuszczony budynek.

Witamy w Ghost Vigil

Cel to udowodnienia istnienia "duchów" poprzez eksperymenty paranormalne. Miejsce to Hardwood House emanujące niepokojącą historią, która tylko czeka na bycie poznaną przez ciebie. My, Oxfordzka Grupa Paranormalna, wierzymt, że budynek jest nawiedzony nie przez jeden nieznany byt, ale kilka. OPG rozmieściło w budynku kilka zdalnie sterowanych kamer i eksperymentów.

Hardwood House jest pusty od czterdziestu lat, ale możesz być oczami w ciemności... patrzącymi... czekającymi. Odkryj, co się stanie.

Dom został zbudowany w 1747 roku, jako wiejska posiadłość Lorda Hardwooda, jego żony i młodego syna, Edgara. Posiadłość Hardwoodów była skromna, rozciągająca się do porośniętych drzewami wzgórz na dalekich wiejskich terenach Oxforshire. W 1749 roku doszło do tragedii, gdy szkarlatyna zabrała syna Lorda Hardwooda.

Później na Hardwood House spadła burzliwa historia: dom był wielokrotnie i szybko przekazywany od jednego właściciela do kolejnego. Wyglądało na to, że nikt nie chciał tam zostać na dłużej. W późniejszych latach dom stał się hotelem, szpitalem położniczym, a w końcu, w 1968 roku, domem dziecka zwanym jako Shangri Lat.

Twoja rola

Jesteś nowym członkiem OPG, Oxfordzkiej Grupy Paranormalnej, ale musisz zmierzyć się ze swoim pierwszym całonocnym czuwaniem w Hardwood House. Twoje śledztwo rozpocznie się na strychu, jako eksperyment za zamkniętymi drzwiami, a później wyruszysz przeszukiwać resztę opuszczonej posiadłości i domu dziecka Shangri La.

Oprócz eksploracji przeznaczonej ci strefy śledztwa masz do dyspozycji również kamery szukające duchów w innych częściach budynku oraz rozmowy w innymi członkami OPG przez walkie talkie.

Twoja misja polega na monitorowaniu zaopatrzenia i eksperymentów. Wszystko zaczyna się dobrze, od potencjalnego odkrycia – kul, błysków, spadków temperatury – aż do północy, kiedy wydarzenia stają się głęboko niewytłumaczalne. Kto nawiedza Hardwood House?

Your Role:

You are new to the OPG, the Oxford Paranormal Group, but have to face your first 'all night vigil' at Harwood House. Your investigation will begin in the Attic, as your designated 'closed door experiment', before exploring the remains of the abandoned Harwood House and the Shangri La children's home.

In addition to exploring your designated investigation area, there are also ghost cams available to see other parts of the venue, as well as interactions with your fellow OPG members via messages and walkie talkie.

Your mission is to monitor the equipment and paranormal experiments. Things start off okay, with potential activity; orbs, flashes, temperature drops... until midnight, when things become deeply ‘unexplainable’. Who haunts Harwood House?

Tagi: Dark Fall: Ghost Vigil | Darkling Room | Cenega


Czytaj również

Dark Fall: Ghost Vigil
Nie mów im, że tu jesteśmy
- recenzja
Marvel's Avengers
Psychofani są wśród nas
- recenzja
Borderlands 3
Wracając na znane śmieci
- recenzja
Civilization VI
Królowa strategii w wersji konsolowej
- recenzja
Graliśmy w Sekiro: Shadows Die Twice
Jedna śmierć to mało, 10 też
- pierwsze wrażenia
Life Is Strange
Trudne życie, dobra gra
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.