» Wieści » DOOM Eternal dopiero w marcu

DOOM Eternal dopiero w marcu

09-10-2019 15:13 | Jan 'gower' Popieluch

DOOM Eternal dopiero w marcu

Bethesda i id Software poinformowały, że DOOM Eternal nie ukaże się – jak pierwotnie zapowiadano – w listopadzie, ale dopiero 20 marca przyszłego roku. Nowa data dotyczy wersji PC, PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze Switcha muszą uzbroić się w większą cierpliwość.

Data premiery na konsolę Nintendo ma być ujawniona w późniejszym terminie. Natomiast 20 marca posiadacze wszystkich czterech platform otrzymają DOOM 64 wydane pierwotnie w 1997 roku na Nintendo 64. Wskrzeszenie tego klasycznego tytułu będzie dodawane jako bonus do zamówień przedpremierowych. Krótko po 20 marca otrzymamy również darmową aktualizację wprowadzającą tryb Inwazji – pozwoli on na dołączenie w roli demona do rozgrywki  innego gracza.

W związku z opóźnieniem premiery id Software skierowało do fanów specjalną wiadomość:

Przez cały proces produkcji DOOM Eternal naszym celem było i jest dostarczenie gry, która przekroczy wasze najśmielsze oczekiwania.

Aby upewnić się, że tak właśnie będzie i wasze doświadczenie będzie najlepszym z możliwych – i aby DOOM Eternal zachował nasze najlepsze standardy jakości – podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery o kilka miesięcy, do 20 marca 2020. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was może być z tego powodu rozczarowanych, ale jesteśmy przekonani, że finalna wersja DOOM Eternal wynagrodzi oczekiwanie z nawiązką.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: DOOM ETERNAL | DOOM 64 | Doom | id Software


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.