» Wieści » Czyste ręce Batmana

Czyste ręce Batmana

25-03-2009 20:42 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Czyste ręce Batmana
W grze Batman: Arkham Asylum nie ma mowy o zabijaniu - z tego powodu gra będzie dostępna od lat 7. "Batman będzie walczył, nie zabijał" mówią Panowie z ESRB. Cóż, z jednej strony poszerza to grono potencjalnych kupców a z drugiej - w grze walczyć będziemy z psychopatami, akcja gry dzieje się w szpitalu psychiatrycznym, poza tym w grze ujrzymy dwie postacie damskie, które mają być ubrane dość "wyzywająco".
Źródło: News4Gamers
Tagi: Batman: Arkham Asylum | ESRB


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

markol
   
Ocena:
+1
no tak, ale nic w tym dziwnego,batman nie zabija,nigdy nikogo nie zabił, tak juz ma
25-03-2009 22:48
Khubas
   
Ocena:
0
Batman zabija, to Spiderman boi się o życie biednych przestępców.
25-03-2009 22:52
markol
   
Ocena:
+1
batman nie zabija ma takie kredo, dam sobie rękę uciąć. KHUBAS pokarz mi choć jeden komiks gdzie barman kogoś ukatrupił. No specjalne wydania z alternatywna wizja świata DC się nie liczą. Batman może i zababił kilka osób ale nie był to wtedy Brus Weine. Kiedy Bein, przetracił, Brusowi kręgosłup, Weine Poprosił innego Superbohatera DC Azraela by ten go zastapił. Barman-azrael zaczoł wkrótce świrować i nawet chyba zabił kilku ludzi. Ale Brus wrócił z rehabilitacji i na stukał azraelowi sęków.
Spider, też nie zabija, no chyba że bierzemy pod uwagę jego złego loba Keina.......................:)
25-03-2009 23:58
szelest
    swoją drogą
Ocena:
+1
Wiadomo zabijania nie ma - Batman nie zabijał. Całkiem zrozumiałe. Ale gra dla 7 - latków, której akcja dzieje się w szpitalu psychiatrycznym?;) Pojawiająca się w tle kobieta z prawie BDSM stroju z obrożą?:)
26-03-2009 07:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.