» Counter Terrorist Agency

Counter Terrorist Agency

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Counter Terrorist Agency
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Counter Terrorist Agency
Producent: WarSaw Games
Wydawca: PlayWay
Data premiery (świat): 4 kwartał 2019
Wymagania sprzętowe: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 QuadCore 3.2 GHz; 4 GB RAM; GeForce GTX 560 / Radeon HD6870; Windows 7/8/10; 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.kickstarter.com/projects/playwa...
Platformy: PC

Polskie studio WarSaw Games, we współpracy z wydawcą gry 911 Operator, już tej jesieni wypowie terroryzmowi wojnę. Counter Terrorist Agency to współczesna agencja wywiadu, której zadaniem jest wykrywanie potencjalnych zagrożeń i zduszanie ich w zarodku. Już teraz możesz stać się częścią tej szpiegowskiej drużyny, wspierając zespół poprzez kampanię na Kickstarterze. Zrób wszystko, aby twoja rodzina i przyjaciele mogli spać spokojnie.

Nigdy więcej terroru

Counter Terrorist Agency to gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami symulacji i zarządzania. Głównym mechanizmem rozgrywki jest rozwijanie i kierowanie organizacją antyterrorystyczną, aby zapobiec atakom na terenie całego świata, wykorzystując w tym celu nowoczesne narzędzia i techniki inwigilacji. Przenikaj do podejrzanych grup, podsłuchuj rozmowy telefoniczne i czytaj zaszyfrowane maile. Dzięki temu będziesz mógł połączyć wszystkie elementy układanki w całość i przedsięwziąć odpowiednie kroki. Pamiętaj, że każda zła decyzja może kosztować życie setki obywateli!

Wykorzystuj wszelkie dostępne środki, aby zatrzymać terrorystów kierujących się najróżniejszymi przesłankami – od religijnych fundamentalistów, przez skrajnie prawicowych aktywistów, a na niszczycielskich sektach i kartelach narkotykowych skończywszy. Zbieraj informacje i wykorzystaj je dla dobra ogółu, szukaj nowych rozwiązań i niech twoja Agencja rośnie w siłę, by jeszcze efektywniej dbać o światowe bezpieczeństwo.

Pomóż zbudować CTA

Ty też możesz wesprzeć budowę Agencji poprzez wsparcie projektu na Kickstarterze. Nagrody dla wspierających to m.in. podziękowanie w napisach końcowych, wersja demo gry (dostępna od zaraz), dostęp do zamkniętej bety, cyfrowa ścieżka dźwiękowa i wiele więcej! Gra jest już w 50% ukończona, a dodatkowe finansowanie ze strony społeczności będzie pomocne w późniejszym etapie produkcji oraz przy portowaniu gry na konsole i urządzenia mobilne.

Twoje wsparcie jest bezcenne dla zapewnienia globalnego pokoju. Dołącz do nas i stań się bohaterem!

Źródło: Opis producenta

Tagi: PlayWay | WarSaw Games | Counter Terrorist Agency


Czytaj również

Earthworms
Jak rob(fl)aki z olejem
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.