» Conan Exiles

Conan Exiles

Dodał: Joanna 'Shadov' Walczak

Conan Exiles
7.50
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Conan Exiles
Producent: FunCom
Wydawca: FunCom
Dystrybutor polski: Techland
Data premiery (świat): 8 maja 2018
Data premiery (Polska): 8 maja 2018
Wczesny dostęp: 31 stycznia 2017
Wymagania sprzętowe: Intel Core i5 2500 lub równoważny AMD; 8 GB RAM; Nvidia GeForce GTX 660 (2GB) lub równoważna AMD; DirectX 11; szerokopasmowe połączenie z internetem; Windows 7/8/10 64-bit; 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.conanexiles.com/pl
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 119,90 zł

Gra o przetrwaniu w otwartym świecie na okrutnych ziemiach Conana Barbarzyńcy

Jesteś wyrzutkiem i wygnańcem skazanym na przemierzanie dzikich pustkowi, na których słabi giną od razu a przetrwać mogą jedynie najsilniejsi. Aby przeżyć, musisz walczyć, budować i zapanować nad światem wokół siebie w pojedynkę na własnym serwerze lub w towarzystwie wrogów i sojuszników w internetowym trybie wieloosobowym.

Przemierzaj bezkresny, pozbawiony granic świat pełen ruin pradawnych cywilizacji, odkrywaj ich mroczną historię i tajemnice. Podbij i zdominuj ziemie wygnańców. Zaczynasz grę z pustymi rękami i musisz wykuć dziedzictwo własnego klanu, zaczynając od tworzenia prostych narzędzi i broni aż do wznoszenia olbrzymich fortec i całych miast. Bierz w niewolę bandytów z ziem wygnańców, złam ich wolę na okrutnym Kole Bólu i zmuś do posłuszeństwa. Poświęcaj jeszcze bijące serca wyrwane z piersi twych wrogów na przesiąkniętych krwią ołtarzach twego boga, aby zdobyć prawdziwą moc i chwałę. Wezwij potężnego awatara swego boga i patrz, jak obraca w niwecz twych wrogów i ich domostwa.

Pamiętaj jednak: w tej okrutnej krainie bezwzględnych bogów, pełnej żadnych krwi kanibali i wściekłych bestii nie przetrwasz dzięki samej strawie i wodzie. Eksploruj tajemnicze ruiny w poszukiwaniu skarbów i wiedzy, ale uważaj, aby mroczne siły tego świata nie wypaczyły twego umysłu i nie doprowadziły cię do obłędu. Przemierzaj bezkresne wydmy i szukaj schronienia przed kąsającymi burzami paskowymi omiatającymi palące piaski. Wyrusz na wojnę przeciwko swym wrogom i zaatakuj ich z pełną dzikością i furią w brutalnej walce. Dobrze się przygotuj, jeśli nie chcesz, aby wrogowie pozbawili cię głowy i rzucili twe zwłoki padlinożercom.

Gra Conan Exiles nie jest kolejną, pustą grą z otwartym światem. Świat Conana ma własną, bogatą historię, która pozwoli ci odkrywać tajemnice pradawnych cywilizacji i na ich zgliszczach zbudować własne dziedzictwo

Cechy gry:

Przetrwaj na barbarzyńskich pustkowiach

Do przetrwania w świecie Conana Barbarzyńcy nie wystarczy sama strawa i woda. W tek krainie trzeba walczyć z burzami piaskowymi, obłędem i dzikimi bestiami rodem z najmroczniejszych czeluści ziemi.

Wzywaj moc Bogów

Zaciągaj pokonanych wrogów do swojej osady, wyrywaj serca z ich piersi i poświęcaj ich na ołtarzach swoich okrutnych bogów, aby zyskać ich błogosławieństwo. Wzywaj olbrzymie awatary bogów i patrz, jak niszczą domostwa i łamią wolę twych wrogów.

Broń swych ziem przy pomocy armii niewolników

Zniewalaj przestępców z ziem wygnańców i zmuś ich, aby walczyli w obronie twojej sprawy i twych ziem. Wykorzystaj Koło Bólu, aby złamać zniewolonych, a następnie stwórz z nich łuczników, rzemieślników, artystów lub innych członków twojej społeczności.

Zdominuj wrogów

Wyrusz na wojnę przeciwko swoim wrogom i wykorzystaj materiały wybuchowe, aby rozbić w pył ich fortyfikacje, a następnie zaatakuj ich z pełną dzikością i furią, brutalnie odrąbując głowy i kończyny każdemu, kto tylko stanie ci na drodze. 

Stwórz własne dziedzictwo w bezkresnym świecie bez granic

Wędruj przez pozbawiony granic świat pełen niebezpieczeństw i możliwości, przemierzaj pustynne wydmy i odkrywaj starożytne ruiny. Gromadź surowce i wytwarzaj narzędzia oraz broń. Buduj najpierw niewielkie osady a z czasem cała miasta.

Odkryj mroczną historię pradawnych cywilizacji

Odkrywaj nawiedzone ruiny pradawnych cywilizacji i ich wspaniałe skarby i tajemnice. Badaj inskrypcje, księgi i otoczenie, i poznaj historię ludów, które zamieszkiwały ten świat przed tobą, zanim spotkała je zagłada. 

Graj samotnie lub z innymi

Graj w pojedynkę w grze lokalnej lub walcz o przetrwanie w trybie wieloosobowym na serwerach publicznych. Załóż własny serwer i zaproś innych do gry w świecie, w którym będziesz mieć pełną kontrolę nad wszystkimi zasadami i ustawieniami.

Źródło: Oficjalna strona gry Conan Exiles

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: FunCom | Conan Exiles


Czytaj również

Conan Exiles
Budząc pierwotne instynkty
- recenzja
Conan Exiles
Barbarzyńcy nadchodzą
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.