» Wieści » Co może nas zaskoczyć na E3?

Co może nas zaskoczyć na E3?

14-06-2010 12:22 | Michał 'Charger' Mularski

Co może nas zaskoczyć na E3?
Wielkie rozpoczęcie Electronic Entertainment Expo już jutro. To wielkie wydarzenie w świecie elektronicznej rozrywki niesie ze sobą jak zawsze dużo emocji. Tegoroczne targi szykują się wyśmienicie. Lista prezentowanych tytułów jest imponująca. Jednak to nie Deus Ex: Human Revolution, Crysis 2, Fallout: New Vegas czy Dead Space 2 najbardziej intrygują graczy. Największe poruszenie wywołują pozycje, które nie zostały oficjalnie zapowiedziane na E3, ale według plotek mogą się na nich pojawić.

Need For Speed - wiemy, że studio Criterion Games pracuje nad nowym NFS'em i to właściwie tyle. Autorzy Burnout: Paradise jak do tej pory nie puścili pary z ust. E3 to najlepsza okazja by to zmienić.

Silent Hill - w kwietniu Konami zapowiedziało nową odsłonę legendarnej serii horrorów, prezentując również pierwszy trailer. Na tym wydarzeniu się jednak skończyło. Wszyscy fani oczekują większej ilości szczegółów, platform docelowych i kolejnych materiałów. Ta gra nie może więc zostać wielkim nieobecnym w Los Angeles.

Metal Gear Solid: Rising - wiemy, że trwają prace nad tym projektem i ma być on "świeżym ujęciem" dobrze rozpoznawalnej marki. Niestety, szanse, że ten tytuł ukarze się na PC są dosyć niewielkie. Jednak wszystko jest możliwe prawda?

Saints Row 3 - THQ potwierdziło, iż Volition pracuje nad trzecią odsłoną konkurenta GTA. Niestety studio to przedstawiać już będzie na E3 Red Faction: Armageddon, a dwa wielkie projekty na jedną ekipę to chyba nieco za dużo.

Batman: Arkham Asylum 2 - po wielkim sukcesie jedynki (zdobycie nagrody "Gry Roku") nikogo nie zdziwiło szybkie ogłoszenie prac nad kontynuacją. Do chwili obecnej poznaliśmy całkiem sporo szczegółów dotyczących nowych przygód człowieka-nietoperza. Dziwi więc fakt, iż Rocksteady Games nie zapowiedziało oficjalnie prezentacji tytułu.

Beyond Good & Evil 2 - szanse na pojawienie się tego tytułu są naprawdę niewielkie. Najpierw pojawiła się plotka jakoby jeden z projektantów oryginału - Michel Ancel, odszedł z Ubisoftu z powodu braku porozumienia przy pracy nad sequelem. Beyond Good & Evil 2 zostało po tym oficjalnie zapowiedziane, jednak żadne informacje nie zostały jak do tej pory ujawnione.

Half-Life 3 - wokół tego tytułu plotki krążą regularnie. Co chwilę pojawiają się screeny lub inne dowody na istnienie tego FPS'a. Wszystkie prędzej czy później okazują się jednak mistyfikacją. Valve dolał oliwy do ognia rezygnując z prezentacji Portal 2 na tegorocznej imprezie. Wszyscy zaczęli więc ze zdwojonym wysiłkiem spekulować, co zostanie nam pokazane w zamian. Źródło powiązane z twórcami sugeruje raczej prezentacje nowego silnika graficznego zamiast samego tytułu. Odpowiedź poznamy w środę lub w czwartek.

Grand Theft Auto V - Rockstar nie będzie miał swojej prezentacji na E3. To jest raczej pewne. Jednak nic nie przeszkodzi w tym by, któryś z wydawców puścił parę z ust. A skoro trzymamy się już Rockstar, to miłą niespodzianką była by zapewne zapowiedź wydania na PC, Red Dead Redemption, który bije rekordy sprzedaży na konsolach.

The Elder Scrolls V - Bethesda już ma całkiem wypełnione plany na E3, prezentując Fallout: New Vegas i Brink. Parę dni temu informowaliśmy was jednak o możliwej niespodziance w postacji piątej odsłony serii The Elder Scrolls. Możliwe, że będzie to tytuł MMO.

Na tym kończą się najciekawsze plotki związane z grami na PC. W ciągu trzech najbliższych dni spekulacje się skończą, a nam pozostanie wytrwałe czekanie na premiery ulubionych gier.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: G4
Tagi: Half-Life 3; Silent Hill; Saints Row 3; GTA V | E3 2010


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Szatany

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Oprócz tego co wymienione liczę też na jakieś nowe filmy z diablo 3 i po cichu na zapowiedź Heroes of M&M 6.
14-06-2010 18:14
Charger
   
Ocena:
0
Diablo 3 zostanie najprawdopodobniej przytłumione przez Starcraft 2.

HoMM 6 to była by na pewno wielka niespodzianka. Niestety raczej mało prawdopodobna :P
14-06-2010 19:07
Rege
    @Szatany & Charger
Ocena:
0
Blizzard od 2009 nie pojawia się na E3. Mają swoje Blizzcony i Worldwide Invitational, więc na E3 nie będzie niczego nowego z tej stajni.

Nowi Herosi, jak najbardziej prawdopodobni, stawiam dolary przeciwko orzechom ;)
14-06-2010 20:04

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.