» Clive Barker's Jericho

Clive Barker's Jericho

Dodał: Łukasz 'Chavez' Maludy

Clive Barker's Jericho
6.75
Ocena użytkowników
Średnia z 6 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Clive Barker's Jericho
Producent: Mercury Stream Entertainment
Wydawca: Codemasters Software
Dystrybutor polski: Licomp Empik Multimedia
Data premiery (świat): 23 października 2007
Data premiery (Polska): 14 grudnia 2007
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 1,8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.codemasters.com/games/?gameid=2...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 99,90 zł

Clive Barker, który stworzył już wiejące grozą horrory jak Hellraiser, Księga krwi i Candyman, przedstawia we współpracy z Codemasters swoją najnowszą przerażającą wizję – Jericho. Zanim Bóg stworzył Adama i Ewę, nie udało się jego pierwsze stworzenie. Jego "Pierworodny" był wcieleniem zła, nie miał duszy. Wygnany na wieczne czasy pierworodny płonie żądzą zemsty i przygotowuje koniec ludzkości. Miejscem akcji jest zapomniane miasto na pustyni Al-Khali, gdzie nagle zaczynają występować nadprzyrodzone zaburzenia. Archeolodzy, pracujący tam przy wykopaliskach, nagle znikają. Na miejsce zostaje wysłana grupa Jericho – jednostka do zadań specjalnych, przeszkolona na nowoczesnej broni i w technikach okultystycznych. Jednak to, czemu grupa musi stawić czoło na miejscu, wykracza poza wszelkie wyobrażalne granice... Clive Barker’s Jericho łączy fascynującą historię w tle, obejmującą stulecia i interesujące postaci, z pełną rozmachu strzelaniną, która porwie dorosłych graczy wartką akcją, pełną napięcia atmosferą i mocnymi elementami horroru.
  • Fascynująca fabuła pióra kultowego autora Clive’a Barker’a obejmująca stulecia i przenosząca gracza w ciągle nowe scenerie: średniowiecze, czasy dziecięcych wypraw krzyżowych, starożytny Rzym, II Wojna Światowa czy rozwinięte cywilizacje przedchrześcijańskie.
  • Strategiczna kontrola brygady poprzez sześciu specjalistów z indywidualnymi zdolnościami okultystycznymi jak: jasnowidzenie, alchemia, magia krwi lub egzorcyzm, które mogą być również łączone.
  • Urozmaicony przebieg gry przeplatany momentami grozy.
Tagi: Clive Barker's Jericho | Jericho

Filmy

» Trailer
» Trailer
» gameplay

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.