» Wieści » Cities Skylines II zapowiedziane!

Cities Skylines II zapowiedziane!

07-03-2023 17:17 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Cities Skylines II zapowiedziane!

Oficjalnie zapowiedziano, że jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi Cities Skylines II, czyli kontynuacja najpopularniejszej gry o budowaniu miast ostatniej dekady. W rozszerzeniu wieści znajdziecie oficjalny zwiastun oraz opis tej produkcji – zachęcamy do oglądania.

Jeśli możesz sobie to wyobrazić, możesz to zbudować!

Buduj miasto i zarządzaj nim bez barier. Cities: Skylines II z kompleksowym systemem symulacji i tętniącą życiem gospodarką wystawi na próbę twoje umiejętności decyzyjne i pozwoli ci budować miasta marzeń. Przygotuj się na najbardziej realistyczny symulator budowy miasta o nowej, imponującej skali.

Twoje miasto będzie ewoluować i reagować na podejmowane decyzje. Dynamiczny i stale zmieniający się świat postawi przed tobą wyzwania i odpowiednio cię wynagrodzi. Daj upust kreatywności i wykorzystaj umiejętności planowania strategicznego, aby przekształcić miasto w tętniącą życiem metropolię przyciągającą tłumnie przedsiębiorców, mieszkańców i turystów. Możesz projektować wszystko od dzielnic mieszkaniowych po gwarne śródmieścia – możliwości jest bez liku. Pokonuj zawiłości związane z administrowaniem miastem oraz zaspokajaj potrzeby i wymagania obywateli.

Zobacz, jak z czasem miasto rośnie i się zmienia. Oszałamiająco piękna i szczegółowa grafika w Cities: Skylines II sprawi, że twoje miasto ożyje.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Cities Skylines II | Cities Skylines

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.