» Children of Morta

Children of Morta

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Children of Morta
7.5
7.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Children of Morta
Producent: Dead Mage
Wydawca: 11 bit studios
Data premiery (świat): 3 września 2019
Wymagania sprzętowe: Dwurdzeniowy procesor 2.8 GHz; 4 GB RAM; GeForce GTX 660 / Radeon R7 370 2 GB VRAM; Windows 7 64-bit; 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: childrenofmorta.com/
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
Sugerowana cena wydawcy: 79,99 zł

W Children of Morta, grze RPG akcji charakteryzującej się podejściem do rozwoju postaci znanym z gatunku rogue-lite, wcielasz się nie w jedną postać, lecz w całą wyjątkową rodzinę bohaterów. Powalaj hordy wrogów w iście hackandslashowym stylu, przedzierając się przez proceduralnie generowane lochy, jaskinie i krainy, i poprowadź rodzinę Bergsonów, ze wszystkimi ich wadami i zaletami, do walki przeciwko nadciągającemu Zepsuciu.

Rozgrywka

Rozgrywka w Children of Morta to unikalna kombinacja przygodowego RPG akcji, hack and slasha i gry rogue-lite. Zdobywając kolejne poziomy, wzmacniasz nie tylko poszczególne postacie, ale również całą rodzinę. Bohaterowie nie giną na dobre, a w każdym lochu możesz pokierować dowolnym z nich.

Fabuła

Ta opowieść rozgrywa się w dalekiej krainie, ale opowiada o emocjach znanych nam wszystkim: o miłości i nadziei, o tęsknocie i niepewności, a nieuchronnie również o stracie i o tym, co jesteśmy w stanie poświęcić, by ochronić tych, na których nam zależy. To opowieść o rodzinie bohaterów, która staje przeciwko siłom mroku.

Lochy

Wszystkie lochy w grze są generowane proceduralnie, co oznacza, że w każdej kolejnej przygodzie ich ułożenie jest inne. Każdy loch ma od dwóch do czterech poziomów i kończy się walką z unikalnym bossem. W dowolnej chwili możesz cofnąć się do poprzedniego lochu, by zdobyć dodatkowe PD i ukończyć misje poboczne.

Postacie i umiejętności

Ataki dystansowe, zaklęcia, bloki, ogłuszenia, uniki, umiejętności pasywne – wszystkie czekają na odkrycie, odblokowanie i ulepszenie. Masz do wyboru sześciu członków rodziny, a każdy z nich ma własny zestaw umiejętności. Ojciec John to strzegący rodziny wojownik z mieczem i tarczą, starsza córka Linda – wyborowa łuczniczka, Kevin – cichy wojownik z ostrymi sztyletami, Lucy – żywiołowa czarodziejka ognia z iście wybuchowym temperamentem, Mark – rozważny sztukmistrz walki, a Joey – posługujący się młotem postrach wrogów.

Styl graficzny

Dzięki kombinacji odręcznego pixel artu i animacji poklatkowej oraz zastosowaniu nowoczesnych technik oświetlenia zatrważająco piękny świat Children of Morta wypełnia się życiem!

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Children Of Morta | Dead Mage | 11 bit studios


Czytaj również

Frostpunk – The Last Autumn
Na pięć minut przed zimą
- recenzja
Children Of Morta
Walka – to u nas rodzinne
- recenzja
Frostpunk
Zima nadeszła
- recenzja
This War of Mine
Gra o ciągłym przegrywaniu
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.