» Wieści » Cenega przejmuje dystrybucję Cyberpunka

Cenega przejmuje dystrybucję Cyberpunka

|

Cenega przejmuje dystrybucję Cyberpunka

Wydawnictwo Cenega poinformowało dzisiaj, że będzie odpowiadać za dostarczenie na polski rynek zapowiedzianej na 17 września gry Cyberpunk 2077. Do swojego portfolio dodają również poprzednią grę studia RED – Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Dotychczasowym dystrybutorem wszystkich gier studia CD Projekt RED w Polsce było CDP – od 2014 niezależna spółka, a wcześniej część grupy kapitałowej CD Projekt. Wszystko wskazuje jednak na to, że jedna z najstarszych marek na polskim rynku jest w poważnych tarapatach. Polskigamedev.pl informował w styczniu, że firma zwolniła większość swoich pracowników.

Cenega i CD Projekt RED współpracowały już wcześniej na rynkach czeskim, słowackim i węgierskim. Do tego faktu nawiązał Michał Nowakowski z Zarządu CD Projektu:

Cenega to doświadczony dystrybutor i nasz sprawdzony partner poza granicami Polski. Nasza dotychczasowa współpraca nad promocją gry Cyberpunk 2077 na Węgrzech sprawia, że jestem przekonany, iż działania dystrybucyjne w kraju będą przebiegać na równie wysokim poziomie.

Już wcześniej studio RED zapewniło fanów, że zamówienia złożone w przedsprzedaży prowadzonej przez CDP są niezagrożone.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Cenega | cdp | Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.