» Cannon Fodder 3

Cannon Fodder 3

Dodał: Tomasz 'arakin' Czajka

Cannon Fodder 3
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Cannon Fodder 3
Producent: Burut
Wydawca: Codemasters Software
Data premiery (świat): 2011
Data premiery (Polska): 2011
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo, karta graficyna 256 Mb, 1 GB RAM, 2 GB miejsca na HDD.

Cannon Fodder 3 to kontynuacja popularnej serii gier z Amigi (w późniejszym czasie ukazały się również wersje na pecety). Od premiery ostatniej części minęło 17 lat, więc oczekiwania graczy mogą być bardzo duże. Z drugiej strony, wskrzeszenie marki to świetna okazja, by przypomnieć legendarny tytuł młodszym osobom.

Podobnie jak pierwowzór, CF 3 będzie grą akcji. Ponownie do dyspozycji gracza zostanie oddany oddział żołnierzy, którzy w kreskówkowej oprawie będą eksterminować zastępy wrogów i niszczyć ich instalacje. W tym celu pomoże arsenał broni ręcznych i pojazdów.

Nowością ma być przeniesienie serii do 3D, choć akcja nadal obserwowana będzie z klasycznego rzutu izometrycznego. Ponadto pojawi się cykl dnia i nocy oraz elementy pogodowe, które mają mieć wpływ na przebieg rozgrywki. Ciekawostką ma być również otoczenie, które można kompletnie zdemolować oraz woda zachowująca się zgodnie z zasadami fizyki.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Cannon Fodder | Cannon Fodder 3

Filmy

» Cannon Fodder 3 Trailer

Komentarze


~Romułald

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
obawiam się, że to już nie będzie to samo... może dla młodego pokolenia będzie ok, ale starzy gracze i tak będą woleli 1 i 2...
27-02-2011 11:44
KFC
   
Ocena:
+1
wtf? to wygląda jak cukierkowy army men a nie jak cannon.. ;/
27-02-2011 19:42
Killian
   
Ocena:
0
cukierkowo i przytulaśnie czyli do D. jak dla mnie
28-02-2011 07:39
Blacota
   
Ocena:
0
Oj, nie jest dobrze. A nie można by było wyłącznie odświeżyć starego CF 1 i 2, nic więcej nie kombinując, albo dodać możliwość zainstalowania na w7 i już.
28-02-2011 13:05
~Hekatonpsychos

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Kurcze, no tak, Cannon Fodder zawsze był ultrarealistyczną grą. Prawdziwy symulator wojennych zmagań. Po prostu Wietnam pełną gębą. Po odejściu od komputera zawsze sprawdzałem pod biurkiem, czy nie czai się tam jakiś "Żółtek" albo inny "Czarnuch". Brud, pot i choroby wylewały się z tej gry hektolitrami. Wstyd, że zrobili taką cukierkową - i zapewne przy tym nierealistyczną - grę...
01-03-2011 10:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.