» Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Tytuł: Call of Duty: Modern Warfare 2
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision Blizzard
Dystrybutor polski: Licomp Empik Multimedia
Data premiery (świat): 10 listopada 2009
Data premiery (Polska): 10 listopada 2009
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 3.2 GHz, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza), 1 GB RAM, 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: modernwarfare2.infinityward.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 139,90 zł

Nie tak dawno gracze otrzymali Call of Duty: World at War, a już ogłoszono pracę nad kolejną częścią tego FPSa. Jej podtytuł brzmi Modern Warfare 2.

Akcja gry ma miejsce we współczesności, zatem gracz będzie zmuszony odłożyć przestarzałego już Thompsona. Tutaj wszystko jest nowoczesne, zarówno jeśli chodzi o wyposażenie oraz technologie. Przyjdzie nam zatem pobiegać z noktowizorem, celownikiem laserowym na broni, a w każdej chwili z pomocą może przybyć nam helikopter - tak jak w poprzednim Modern Warfare.

Twórcy gwarantują równie emocjonującą warstwę fabularną, co w części 4. Co prawda nie wiadomo oficjalnie po jakich stronach konfliktu przyjdzie nam walczyć, ale będą to prawdopodobnie Amerykanie oraz Brytyjczycy (alternatywą mogą być Rosjanie). Nie wiadomo również, gdzie przeniesie nas akcja gry, ale twórcy zapewniają, że misje będą urozmaicone, prowadzone w szybkim tempie, pełne zwrotów akcji. I oczywiście nie będziemy przeżywać tego sami - towarzyszyć nam będą wirtualni żołnierze. Warto wspomnieć również, że fabuła gry będzie nawiązywać do wątków z Call of Duty 4. Czyżby znowu miało nam przyjść poprowadzić Soapa MacTavisha?

Nieodłącznym elementem serii jest od zawsze tryb multiplayer. Będzie tak i tym razem. Twórcy gwarantują kilka nowych trybów rozgrywki, co powinno znacznie urozmaicić sieciowe potyczki. Systemy wyzwań oraz tworzenia klas prawdopodobnie pozostaną, ale naniesionych na nie zostanie kilka bliżej nieokreślonych zmian.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Infinity Ward | Activision | modern warfare 2 | Call of Duty: Modern Warfare 2

Filmy

» Teaser
» Drugi teaser
» Trailer
» Multiplayer Trailer
» Multiplayer trailer 2
» Multiplayer Interviev
» Takedown - Modern Warfare 2, pierwszy poziom
» Modern Warfare 2 Infamy Trailer


Czytaj również

Call of Duty: Ghosts
Nieusłyszany zew zmian
- recenzja
Call of Duty: WWII
Powrót do źródeł
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.