» Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

Dodał: Marcin 'lemon' Łukasiewicz

Call of Duty: Ghosts
5.50
6.75
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 1
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Call of Duty: Ghosts
Seria wydawnicza: Call of Duty
Producent: Infinity Ward
Wydawca: Activision Blizzard
Dystrybutor polski: Licomp Empik Multimedia
Data premiery (świat): 5 listopada 2013
Data premiery (Polska): 5 listopada 2013
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.6 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTS 450 lub lepsza), 40 GB HDD, Windows 7/8
Nośnik: DVD
Strona WWW: www.callofduty.com/ghosts
Platformy: PC, X360, XONE, PS3, PS4
Sugerowana cena wydawcy: 149,99 zł

Call of Duty: Ghosts jest kolejną odsłoną niezwykle popularnej serii strzelanek wydawanych przez Activision, za której produkcję odpowiada studio Infinity Ward.

Call of Duty: Ghosts oferuje zarówno rozbudowany tryb multiplayer, jak i kampanię fabularną. Akcja toczy się w realiach, w których na skutek olbrzymiej katastrofy zmienił się rozkład sił na świecie a Stany Zjednoczone utraciły swoją pozycję. Po dziesięciu latach od tych wydarzeń pojawiło się nowe zagrożenie ze strony mocarstwa mającego dostęp do najnowocześniejszych technologii. Resztki amerykańskich sił specjalnych połączyły się i stworzyły elitarną grupę zwaną Ghosts, której zadaniem jest obrona osłabionej Ameryki. Gracze muszą zatem stawić czoła wrogom mającym nie tylko przewagę liczebną, ale też lepiej wyposażonym. W ich arsenale znajdują się rozmaite rodzaje broni (np. karabiny maszynowe, pistolety, granaty), czasem pojawi się także możliwość kierowania pojazdami i ostrzeliwania z nich przeciwników.

W trybie multiplayer można zarówno rywalizować ze sobą, jak i współpracować, biorąc udział w zmaganiach w różnorodnych trybach gry. Potyczki między graczami są urozmaicane takimi elementami, jak np. zawalający się stopniowo wieżowiec (ograniczający widoczność i zmieniający trasy, którymi można się poruszać), trzęsienia ziemi, powodzie czy zdarzenia, które należy aktywować. Gracze mają także możliwość wykonywania wślizgów czy wychylania się zza rogów. Po raz pierwszy w serii w drużynie pojawi się pies, mogący zagryźć przeciwnika, przekraść się na jego terytorium albo wywołać zamieszanie. Dodatkowo, w trybie wieloosobowym można całkowicie dostosować wygląd postaci do własnych preferencji.

Call of Duty: Ghosts działa na rozwijanym od lat silniku IW Engine, który został w znacznym stopniu zmodyfikowany. Dzięki temu oprawa wizualna stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, przy jednoczesnym zapewnieniu, że gra będzie działać płynnie na wszystkich docelowych platformach.

Źródło: Sklep Gram.pl

Tagi: Call of Duty: Ghosts | Call of Duty


Czytaj również

Call of Duty: Black Ops Cold War
To samo, ale jeszcze lepsze
- recenzja
Call of Duty: Black Ops 4
Zmiana paradygmatu
- recenzja
Graliśmy w Call of Duty: Black Ops 4
Trójka w wersji "Boots on the ground"
- pierwsze wrażenia
Call of Duty: WWII
Powrót do źródeł
- recenzja
Call of Duty: Infinite Warfare
Obawy sprawdziły się w połowie
- recenzja
Call of Duty: Black Ops III
Najlepsze Call of Duty tej generacji
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.