» Wieści » Call of Duty: Black Ops - kolejny trailer z trybu multiplayer

Call of Duty: Black Ops - kolejny trailer z trybu multiplayer

02-09-2010 17:37 | Bartosz 'Chili' Rakowski

Call of Duty: Black Ops - kolejny trailer z trybu multiplayer
Treyarch przygotowało dla graczy gameplay z nadchodzącego Call of Duty: Black Ops. Prezentuje on rozgrywkę wieloosobową z dodatkowym komentarzem twórców.

Co ciekawe, przedstawione są w nim nowe dla serii tryby, takie jak Wager Mode, w którym wszystkie osoby dostają takie samo uzbrojenie, a coraz lepsze bronie otrzymują dopiero po zabiciu określonej ilości osób.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: 1up.com
Tagi: Call of Duty: Black Ops | Treyarch | FPS | Multiplayer


Czytaj również

Komentarze


Deckard
   
Ocena:
+1
Mody przypominające trochę czasy Unreal Tournament. Teraz trzeba czekać na improved health do trybu instantkillowych pistoletów, knifebot już jest (więc o tryb z nożami nie musicie się martwić), że o prohackowym trybie z nabijaniem coraz lepszych broni kolejnymi fragami nie wspomnę.

Cytując jednego z komentujących na youtube: już wiem, dlaczego nie kupię tej gry ;-)
02-09-2010 19:23
Kastor Krieg
   
Ocena:
+1
Marudzisz.

Problemy mogą być na serwerach bez PunkBustera i adminów. Na klanowych serwach możesz sobie nafiukać z hackami, polecisz po paru minutach. To nie Modern Warfail 2 z VLC-only ;)
03-09-2010 16:59
Deckard
   
Ocena:
0
@Kastor:

Mówimy o klanach czy o klanach? Nie posądzam społeczności oczekującej na CoD: BO o większą odpowiedzialność, niż to, co wyprawia się na MW/MW2 i w battlefieldach.

I nie oznacza to, że każdy klan cheatuje - ja po prostu nie trafiłem jeszcze na europejski serwer prowadzony przez jakikolwiek klan, na którym nie widziałbym: a. łamania zasad, b. cheatów/hacków, c. komci z serii "so you can ban them/mam wallhacka, co mi zrobisz". Czasem trafiały się chwalebne wyjątki (to zwłaszcza w BF2, ale to było lata temu), gdy admin zatrzymywał mecz i rzezał ludzi aż do bana na konto włącznie i wracał, aby wywalać kolejne konta tych samych ludzi. Ale to pewnie zły admin był, bo dzieciaki kupiły grę i chciały być lepsze choć w jednej rzeczy w ich całym smutnym życiu a on im zabrał lizaka.

O PB nie chcę nawet pisać - coraz rzadsze update'y, hacki omijają je z łatwością, każdy większy update coraz częściej wywala wszystkich ("lost packet, lost packet, cannot initiate punkbuster A").
03-09-2010 17:44
Kastor Krieg
   
Ocena:
0
Mówię o poważnych klanach, ze szczytów tabelek, głównie takich z klasy "tactical realism", jak 7th Cavalry (http://www.7thcavalry.us).

Będziemy wspierać Black Ops jak tylko wyjdzie, serwery będą na naszych zasadach, tak samo jak CoD4 i CoD5. U nas nie ma hacków, nie ma cheaterów, nie ma bluzgów. Admini nieustannie na serwerach, inna jakość grania, bym powiedział.
03-09-2010 18:25
kaduceusz
   
Ocena:
0
Black opsy wyglądają bardzo fajnie, oczywiście jeżeli ktoś lubi CoDowe multi.
04-09-2010 11:39

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.