Outpost 2
» Wieści » Burial at Sea za trzy tygodnie

Burial at Sea za trzy tygodnie

25-10-2013 22:40 | Jan 'gower' Popieluch

Burial at Sea za trzy tygodnie

Studio 2K Games ogłosiło, że pierwszy epizod DLC Burial at Sea do gry BioShock Infinite ukaże się 12 listopada. Ponieważ polska premierowa edycja podstawki na konsolach i PC była wzbogacona o Season Pass, osoby posiadające to wydanie będą mogły ściągnąć dodatek za darmo.

 Wraz z Bookeem i Elizabeth ponownie odwiedzimy znane z oryginalnego BioShocka Rapture, tym razem jednak znajdujące się w poprzedzającym upadek okresie rozkwitu. Miasto zostało zaprojektowane niemal od podstaw w oparciu o silnik z Infinite. Twórcy przebudowali system walki, tak by skupić się na elementach skradankowych oraz konieczności skutecznego zarządzania zasobami. Oprócz arsenału znanego z pierwszego BioShocka otrzymamy nowe bronie, Plazmidy, ekwipunek i wyrwy. Na PC dodatek dostępny będzie w polskiej wersji językowej.

Ken Levine, szef studia Irrational Games, powiedział:

Jest to niczym list miłosny skierowany do fanów, ale zarazem początek opowieści, dzięki której gracze będą mogli inaczej spojrzeć na uniwersum BioShocka. W dodatku Burial at the Sea zamiast tworzyć Rapture z elementów wziętych z gier BioShock i BioShock Infinite, postanowiliśmy zaprojektować zupełnie nowe otoczenia całkowicie od podstaw.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: BioShock | BioShock Infinite | BioShock Infinite: Burial at Sea | BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode 1


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.