» Wieści » Broken Roads: premiera Fallouta w wersji australijskiej przełożona

Broken Roads: premiera Fallouta w wersji australijskiej przełożona

|

Broken Roads: premiera Fallouta w wersji australijskiej przełożona

W przyszłym tygodniu do sprzedaży na PC oraz konsolach Xbox miało trafić Broken Roads, postapokaliptyczna gra fabularna z akcją rozgrywającą się w Australii, inspirowana kultową serią Fallout. Ostatecznie twórcy podjęli jednak decyzję o tym, by na ostatni moment przełożyć premierę swojej produkcji na początek 2024 roku, aby móc lepiej doszlifować swe dzieło, które ma starczyć na około 30 godzin rozgrywki.

Zapowiedź:

Broken Roads jest grą zrodzona z miłości do tradycyjnych komputerowych RPG-ów, w której gracze przemierzają opustoszałą Australię przyszłości, jednocześnie chłonąc bogatą i angażującą historię świata przedstawionego. Gra łączy elementy zarówno typowe dla RPG, jak i zupełnie nowe, włącznie z bezklasowym system postaci, pozwalającym na praktycznie dowolne rozwijanie bohatera. Broken Roads oferuje graczom unikatowy system moralności — tzw. kompas moralny. Ta nowatorska metoda pozwala, aby wybrane opcje dialogowe oraz decyzje podejmowane podczas wykonywania zadań wpływały na filozoficzne nastawienie postaci, a także vice versa.

Wejdź w świat gry osadzonej w postapokaliptycznej Australii Zachodniej, pełnej niejednoznaczności fabularnych, głębokich historii i przekonujących postaci. W trakcie epickiej przygody doświadczysz wielu skomplikowanych wątków, rozgałęzień fabularnych oraz zapadających w pamięć spotkań. Odkryjesz tajemnice, rozwiążesz polityczne spiski oraz stawisz czoła dylematom moralnym, które zakwestionują twoje poczucie dobra i zła. Każda podejmowana przez ciebie decyzja będzie miała wpływ na fabułę, prowadząc do jednego z wielu zakończeń i zapewniając ci prawdziwie spersonalizowaną rozgrywkę. Dzięki klimatycznym opisom i żywym dialogom, cały świat gry — od bogatej fabuły, aż po najdrobniejsze szczegóły — żyje, dostarczając ci wciągającej i niezapomnianej przygody.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Broken Roads | Fallout


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.