» Wieści » Broken Roads: duchowy następca serii Fallout otrzymał datę premiery

Broken Roads: duchowy następca serii Fallout otrzymał datę premiery

|

Broken Roads: duchowy następca serii Fallout otrzymał datę premiery

Studio Drop Bear Bytes poinformowało, że 14 listopada do sprzedaży na PC oraz konsolach Xbox trafi Broken Roads, postapokaliptyczna gra fabularna z akcją rozgrywającą się w Australii, inspirowana kultową serią Fallout. W rozszerzeniu newsa znajdziecie opis tej produkcji oraz jej oficjalny zwiastun – zachęcamy do oglądania.

Zapowiedź:

Broken Roads jest grą zrodzona z miłości do tradycyjnych komputerowych RPG-ów, w której gracze przemierzają opustoszałą Australię przyszłości, jednocześnie chłonąc bogatą i angażującą historię świata przedstawionego. Gra łączy elementy zarówno typowe dla RPG, jak i zupełnie nowe, włącznie z bezklasowym system postaci, pozwalającym na praktycznie dowolne rozwijanie bohatera. Broken Roads oferuje graczom unikatowy system moralności — tzw. kompas moralny. Ta nowatorska metoda pozwala, aby wybrane opcje dialogowe oraz decyzje podejmowane podczas wykonywania zadań wpływały na filozoficzne nastawienie postaci, a także vice versa.

Wejdź w świat gry osadzonej w postapokaliptycznej Australii Zachodniej, pełnej niejednoznaczności fabularnych, głębokich historii i przekonujących postaci. W trakcie epickiej przygody doświadczysz wielu skomplikowanych wątków, rozgałęzień fabularnych oraz zapadających w pamięć spotkań. Odkryjesz tajemnice, rozwiążesz polityczne spiski oraz stawisz czoła dylematom moralnym, które zakwestionują twoje poczucie dobra i zła. Każda podejmowana przez ciebie decyzja będzie miała wpływ na fabułę, prowadząc do jednego z wielu zakończeń i zapewniając ci prawdziwie spersonalizowaną rozgrywkę. Dzięki klimatycznym opisom i żywym dialogom, cały świat gry — od bogatej fabuły, aż po najdrobniejsze szczegóły — żyje, dostarczając ci wciągającej i niezapomnianej przygody.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Broken Roads

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.