» Book of Demons

Book of Demons

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Book of Demons
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Book of Demons
Producent: Thing Trunk
Wydawca: Thing Trunk
Data premiery (świat): 13 grudnia 2018
Wymagania sprzętowe: Procesor Dual Core 1.7 GHz; 2 GB RAM; karta graficzna z 512 MB RAM; DirectX 9.0c; Windows 7/8/8.1/10; 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: return2games.com/
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 89,99 zł

Book of Demons to oparta na kartach gra hack & slash, gdzie samemu decydujesz o długości swoich przygód. Zamiast mieczem, walcz kartami i pokonaj przerażające armie ciemności w podziemiach pod Starą Katedrą. Wydrzyj zastraszone Papierowersum ze szponów samego Arcydemona!

  • Losowo generowane podziemia
  • Tryb Roguelike dla fanów wyjątkowej trudności
  • 70+ typów potworów z różnymi cechami i zasadami
  • Wsparcie dla kontrolerów Xbox i Steam
  • Dungeons & Streamers – Integracja z Twitch i Mixer
  • Miesięczne i historyczne rankingi, 200+ Osiągnięć


Book of Demons jest pierwszą odsłoną w Return 2 Games – serii nowatorskich gier mid-core, inspirowanych złotą erą gier PC.

Karty i tworzenie talii

Nie jest to gra karciana, ale przedmioty, czary i umiejętności zostały zastąpione kartami. Trudność polega na doborze kart do sytuacji. Karty można ulepszać runami i występują one w wielu odmianach z różnymi bonusami. Legendarne karty są najlepsze ale też najrzadsze.

Sesje na miarę z Flexiscope

Book of Demons szanuje Twój czas. Dzięki Flexiscope możesz podzielić grę na sesje o dowolnej wielkości. System uczy się tego jak szybko grasz i potrafi przewidzieć czas jakiego będziesz potrzebować do ukończenia kolejnej misji.

Nowatorskie Mechaniki

Uproszczone poruszanie i zasady walki są tym, co odróżnia Book of Demons od pozostałych gier hack & slash. Często nie będziesz mieć czasu aby pozbyć się wszystkich utrudnień, takich jak tarczeklątwytrucizna czy przetrącone karty, więc wybór celów i kolejność klikania będą decydować o zwycięstwie.

Tnij i Siekaj w Papierowersum

Fabuła Book of Demons rozgrywa się w Papierowersum, świecie istniejącym w całości wewnątrz książki-rozkładanki. Jest to klasyczna opowieść o walce dobra ze złem i ratowaniu świata przed diabelskim pomiotem. Brzmi znajomo? Inspirowana mrocznym klimatem z pierwszego Diablo, Book of Demons jest po części parodią i po części hołdem dla klasyków hack & slash.

Komfortowa Rozgrywka

Book of Demons została zaprojektowana z dbałością o komfort rozgrywki. Punkty szczególne są zawsze zaznaczone u góry ekranu i sygnalizują kiedy się do nich zbliżasz. Twoja postać zostawia ślady, dzięki którym zawsze będziesz wiedzieć jak wrócić i gdzie już się zwiedzało nawet bez otwierania mapy.

Wymagający "Endgame"

Ukończenie kampanii jedną klasą postaci zajmuje średnio 10 godzin, ale osiągnięcie wszystkich dodatkowych celów na wyższych poziomach trudności może zająć dużo, dużo więcej. Tryb Roguelike oferuje dodatkowy poziom super-trudnych wyzwań, z permanentną śmiercią i utrudnionym leczeniem na czele.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Thing Trunk | Return 2 Games | Book of Demons

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.