» Wieści » Bohemia Interactive i włam

Bohemia Interactive i włam

12-07-2013 03:38 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Bohemia Interactive i włam
Bohemia, odpowiedzialna za serię ArmaA, rozesłała dziś maile do posiadaczy kont online na ich serwerach. Możemy w nim wyczytać, że zalecana jest zmiana hasła, gdyż dokonano hakerskiego ataku. Zaatakowane dane zawierały nazwy użytkowników, adresy mailowe oraz zaszyfrowane hasła. Autorzy powiadomienia zapewnili także, że firma nie przechowuje danych kart kredytowych.

Poniżej znajduje się pełna treść komunikatu:
"Drodzy członkowie Społeczności,

niestety odkryliśmy, że podjęto nielegalną próbę dostępu do części naszych witryn internetowych prowadzącą do pobrania bazy danych zawierającej nazwy użytkowników, adresy mailowe oraz zaszyfrowane hasła. Dzięki zaszyfrowaniu haseł jest bardzo mało prawdopodobne, by cokolwiek nikczemnego mogło być osiągnięte z tą informacją.

Chcielibyśmy ponownie zapewnić wszystkich, że żadne inne informacje takie jak dane kart kredytowych nie są przez nas przechowywane, dlatego nie ma żadnego ryzyka nielegalnego dostępu do nich.

Jako środek ostrożności resetujemy hasła wszystkich użytkowników co oznacza, że zalogowanie na żadną z naszych stron ani forów nie będzie możliwe, dopóki hasło nie zostanie zmienione. Aby to zrobić, przejdź pod adres https://profile.bistudio.com/profile/recover-password, wprowadź swój adres mailowy i wciśnij Get a new password. Niedługo potem otrzymasz automatycznego maila od [email protected] z linkiem, dzięki któremu możesz ustawić wybrane hasło.

Jeśli wiadomość nie doszłaby w ciągu 20 minut, spróbuj przeszukać folder ze spamem.

W razie jakichkolwiek problemów z Twoim kontem albo pytań/obaw dotyczących tego incydentu prosimy o kontakt z [email protected]"
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: News4Gamers
Tagi: Bohemia Interactive Studio | Bohemia Interactive


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.