» Wieści » Blasphemous 2: kontynuacja popularnej gry niezależnej już w sprzedaży

Blasphemous 2: kontynuacja popularnej gry niezależnej już w sprzedaży

|

Blasphemous 2: kontynuacja popularnej gry niezależnej już w sprzedaży

Możemy już grać w Blasphemous 2, kontynuację wydanej w 2019 roku dwuwymiarowej gry soulslike, która podbiła serca graczy za sprawą pokazanego w niej stylu wizualnego, inspirowanego w dużym stopniu średniowiecznymi dziełami sztuki. Z okazji premiery, odpowiedzialne za produkcję hiszpańskie studio The Game Kitchen udostępniło najnowszy zwiastun tego tytułu – zachęcamy do oglądania.

Opis gry:

W drugiej księdze z serii gier Blasphemous powraca ten, którego zwą The Penitent One. To kontynuacja historii opowiedzianej w darmowym rozszerzeniu Wounds of Eventide do oryginalnej gry, w którym to Serce na niebie zwiastowało powrót Cudu i przepowiedziało narodziny nowego cudownego dziecka.

Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swojego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia – musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice.

Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Pokonanie ich nie będzie łatwe, lecz w Blasphemous 2 masz do dyspozycji więcej możliwości personalizowania i ulepszania swojego zestawu umiejętności. Jest też kilka nowych rodzajów unikatowej broni do dzierżenia z pełną gorliwością i niesłabnącą furią. Zwycięstwo może więc być w zasięgu ręki.

Pewne jest tylko jedno: pokuta nie ma końca.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Blasphemous | Blasphemous 2


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.