» Black & White

Black & White

Dodał: Ryszard 'ZiGi' Masian

Black & White
5.96
Ocena użytkowników
Średnia z 12 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Black & White
Producent: LionHead Studios
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor polski: Cenega Poland
Data premiery (świat): 28 marca 2001
Data premiery (Polska): 6 kwietnia 2001
Wymagania sprzętowe: Pentium III 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Nośnik: 1 CD
Strona WWW: www.lionhead.com/bw/index.html
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 49,90 zł

Eden - Świat doskonały, miejsce akcji gry Black & White. Bujny, dziewiczy, rajski archipelag położony na błękitnym morzu. Osiem plemion żyje tu w harmonii z naturą uprawiając ziemię, łowiąc ryby i hodując zwierzęta. Do pełni szczęścia brakuje im tylko jednej rzeczy. Boga.

Zaczyna się od boskiej interwencji, gdy pewnego dnia grupka wieśniaków znajduje się w niebezpieczeństwie. Słyszysz ich błaganie o pomoc i zstępujesz z niebios, by uratować biedaków. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak kiedyś. Zostajesz ich bogiem, a oni rozpoczynają budowę świątyni, w której będą cię wielbić. W miarę jak krąg twoich wyznawców się powiększa twoja boska potęga rośnie.

Wieśniacy pokażą tobie największy skarb ich wyspy -; tzw. chowańców, niesamowite stworzenia zamieszkujące malowniczą rajską oazę. Jako Bóg możesz sobie przywłaszczyć jedną z tych przypominających zwierzęta istot. Wybrany przez ciebie chowaniec będzie twoim materialnym wcieleniem, a jego wygląd i charakter odzwierciedlać będą twoja boskość. Możesz nauczyć swojego tytana, czym powinien się żywić i gdzie należy kłaść się do snu. Niech pomaga i prowadzi do boju twoich wyznawców.
Tagi: Black & White

Filmy

» Black & White intro

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.