» Wieści » BioWare przeprasza za ograniczenia na Bazaarze

BioWare przeprasza za ograniczenia na Bazaarze

01-04-2010 18:18 | Tomasz 'arakin' Czajka

BioWare przeprasza za ograniczenia na Bazaarze
Niedawno na stronach Dragon Age oraz Mass Effect zakończyło się odliczanie do 15 urodzin BioWare. Z tej okazji firma zorganizowała Bazaar, stronę, dzięki której można otrzymać różne gadżety związane z produkcjami studia. Problemem jest fakt, że udział w zabawie mogą wziąć tylko obywatele USA. Reszta świata, co zrozumiałe, jest co najmniej zirytowana.

Założyciele BioWare przepraszają za zaistniałą sytuację oraz pracują nad rozwiązaniem problemu. Poniżej możecie przeczytać, co Ray Muzyka i Greg Zeschuk mają do powiedzenia:

"Zdajemy sobie sprawą, że BioWare jest globalną społecznością, a Bazaar został wprowadzony w tym tygodniu jako międzynarodowe wydarzenie, mające odzwierciedlać naszą prawdziwie globalną grupę fanów. Niestety, w ostatniej napotkaliśmy kilka komplikacji prawnych, dotyczących sposobu organizacji konkursu w różnych częściach świata, które uniemożliwiły nam włączenie wszystkich regionów do pierwszego wydarzenia, nawet jeśli było to nasze pierwotne założenie. I z tego powodu szczerze przepraszamy - celem tego typu obchodów jest pokazanie wszystkim naszym fanom na całym świecie jak bardzo cenimy wasze wsparcie.

BioWare naprawdę docenia wszystkich członków naszej międzynarodowej społeczności, bez względu skąd pochodzi. Z tego powodu, w nadchodzących tygodniach, będziemy ogłaszać szczegóły na temat przyszłych wydarzeń organizowanych specjalnie dla fanów żyjących w tych regionach, które były wykluczone z udziału w pierwszym Bazaarze. Przyszłe konkursy będą się odrobinę różniły od pierwszego Bazaaru założeniami i strukturą, ale naszym celem jest przedstawić taki sam kaliber niesamowitych nagród i przedmiotów kolekcjonerskich. Ogłosimy więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach."

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: ActionTrip
Tagi: BioWare | Mass Effect | Dragon Age


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.