» Betrayal at Krondor

Betrayal at Krondor

Dodała: nana122

Betrayal at Krondor
8
Ocena użytkowników
Średnia z 10 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Betrayal at Krondor
Producent: Dynamix
Wydawca: Sierra Inc.
Data premiery (świat): 22 czerwca 1993
Wymagania sprzętowe: Procesor: 486 - 25 MHz Pamięć: 4 MB Grafika: VGA HDD: 20 MB System: DOS
Nośnik: 1 CD
Platformy: PC

Betrayal at Krondor jest produkcją role-playing z elementami przygodówki rozgrywającą się w świecie Midkemia - uniwersum powieściopisarza Raymonda E. Feista. Pod jego nadzorem właśnie stworzony został Betrayal at Krondor. Autor po ukazaniu się omawianego tytułu wydał książkę tak samo nazwaną.

Celem rozgrywki jest dodarcie do Krondoru. Droga ta nie jest jednak usłana różami. Na owej ścieżce czekają gracza przeróżnego rodzaju przeciwności losu od zwykłych rabusiów począwszy po zabójców czyhających na życie (i kieszeń) bohatera. Nie obejdzie się także bez odwiedzenia kilku pomniejszych wsi i miast jako miejsce wypoczynku, a także cel uzyskania nowych wytycznych.

Cały świat jest wielką powierzchnią zamieszkaną przez zróżnicowane postaci, nie tylko te złowrogo nastawione. Znajdą się i tacy, którzy szukają pomocy, jaką zaoferować może właśnie bohater. Owych pobocznych wątków jest cała masa, które urozmaicą i tak już żmudną drogę do midkemiowskiej Valhalli.

W związku z powyższym alter ego gracza zdobywa punkty doświadczenia w poszczególnych dziedzinach, brak tutaj ich ogólnej puli. Zatem jeśli heros będzie walczył wręcz - wzrosną jego zdolności w tej dziedzinie. Z kolei otwieranie zamka przyczyni się do wykonywania tej czynności lepiej następnym razem.
Tagi: Betrayal at Krondor

Filmy

» Raymond E. Feist - Betrayal at Krondor interview

Komentarze

string(15) ""

~eh..

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Ktokolwiek twierdzi, ze celem rozgrywki jest dotarcie do Krondoru... to raczej w tą gre nie grał...
19-10-2008 13:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.